Fórum

Online táplálkozási napló használata

Fórum profilkép
Hutyi
2021-03-07 11:55

Szeretném felhívni a figyelmet, hogy az internetes keresőben a felugró ablakban egyszerre két táblázatot két különböző felhasználó alatt nem lehet használni egyszerre használni. Nálunk nagy segítség lenne, mert Én cukros vagyok a feleségem is használja és más és más a gramm és a köret étkezéseknél.

Amúgy nagyon szeretjük használni, hasznos segítség lenne ez a változtatás esetleg javaslat.

Köszönöm.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3054
Fórum profilkép
admin
2021-03-07 17:24

Igen, ugyanabban a böngészőben, bejelentkezett módban, azonos időben csak egy felhasználó tudja használni a naplót. Ha új lapot/fület nyit meg és azon is bejelentkezik, akkor a másikon meg kilép. A legtöbb weboldal általában így működik. Majd valószínűleg kitalálunk rá valami megoldást idővel. De, ami most gyors megoldás, ha egyszerűen letölt egy másik böngészőt is és az egyikük azon keresztül használja a naplót. Ugyanazon a gépen két különböző böngészőben már lehet egyszerre bejelentkezve két különböző felhasználó. Ajánlom elsősorban a Chrome, esetleg a Mozilla vagy Opera böngészőket, az Internet Explorer meg alapból telepítve van a Windows rendszereken. Mindegyik ingyenesen letölthető a hivatalos weboldalukról.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3057
Fórum profilkép
Hutyi
2021-03-08 11:13

Köszönöm válaszát.

Akkor így fogok tenni másik böngészőt használok.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3059
Fórum profilkép
Kiss Masni
2021-03-08 17:18

Üdv mindenkinek! Sajnos nem tudom használni a táplálkozási naplót. Odakattintok, és nem nyílik meg a lehetőség az írásra. "Vak" marad a felület. ??

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő