Fórum

Akinek nem megy egyedül, ide!

Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-17 22:16

Helló mindenkinek! 

Nem jutott eszembe jobb cím, magamból kiindulva. Hónapok óta küszködök 5-6 kg leadásával. No kitartás, no önbizalom, no ösztönzès. Több alkalommal belekezdtem már ilyen-olyan fogyókúrás módszerekbe. De sajna mindig visszaesek. :(  

Szeretnèm , ha hozzám hasonló gondokkal küszködők csatlakoznának, ès segítenènk egymást . Ötletekkel, receptekkel, egymás ösztönzèsèvel.

Szèp estèt mindenkinek! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1208
Fórum profilkép
Galadriel85
2015-08-12 18:01

Sziasztok!

 

Én is csatlakoznék, ha szabad. Most kezdtem a diétámat, 175 centihez 79 kiló vagyok. Minimum 10-től szeretnék megszabadulni. Néha nagyon nehezen megy egyedül, a családból csak a nagymamám buzdít rendíthetetlenül. :) Mindenkinek további sok sikert kívánok!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1209
Fórum profilkép
aylam
(Galadriel85 részére, #1208)
2015-08-17 07:56

Galadriel! Csak legyél kitartó és majd a család is megszokja, főleg ha látják az eredményt.  

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1210
Fórum profilkép
Galadriel85
(aylam részére, #1209)
2015-08-17 09:32

Szia aylam!

 

Köszönöm! Nagyon igyekszem kitartani, mert ez nagyon fontos nekem. Utoljára 13 éve volt ilyen problémám, akkor sikerült 15 kilót leadnom hajnali futásokkal, aktív életmóddal. Igazából az utóbbi egy évben sikerült ennyire elszállnom, még kismamaként sem volt rajtam felesleg, nem is értem, ezt hogy hoztam össze!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1211
Fórum profilkép
eri32
2015-08-17 12:34

Galadriel 85!ügyes vagy én is pont azt szeretném,hogy terhesség alatt lefogyjak aztán figyelni a terhesség alatt hogy kb csak max 7 kiló kusszon fel.Még sokat kell ledanom ,de jól haladok és nem adom fel !

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1212
Fórum profilkép
luluanyukaja
2015-08-18 23:20

Sziasztok!

Ha nem bánjátok, én is csatlakoznék.

Február végén kezdtem életmódváltásba. Akkor voltam 82 kg a 159 cm-hez. Szülés után híztam meg nagyon, nekem nem jött be ez a szoptatas majd lefogyaszt dolog...mondjuk nem is nagyon figyeltem a kajara. Eddig a kaloriabazis-on vezettem az étkezéseket.  Áprilisban és július végén volt némi megingasom, de mindig azért,  mert meguntam figyelni a kajara.

Ja jekenleg 70 kg vagyok és 58 kg a cél. Mindig a menses előtti hét a kritikus. Rám akkor szokott falasi roham törni.  Rájöttem,  hogy ilyenkor picit novelem a jó minőségű ch-t és akkor nincs szükségem csokira. Hetente egyszer vagy kétszer beiktatok nasit tizoraira, de csakis kaloria kereten belül. 

Rövidtávú célokat tuzok ki magamnak. Most épp egy fogyi versenyben veszek részt,  aminek augusztus 25-en lesz vége és erre a célom,  hogy 6-ossal kezdodjon a súlyom. 

Péntek Enikő dvd-ire edzek és az intervall nálam a leghatékonyabb. 

 

Eri32. Írtad,  h le akarod tenni a cigit. Hogy állsz ezzel a projekttel? Én is le szeretném tenni.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1213
Fórum profilkép
eri32
2015-08-19 07:52

luluanyukája!üdvözöllek itt köztünk!

a cigit könnyen leraktam lecsökkentettem a napi 1 doboz cigit napi három szál cigire aztán kettőre aztán 1 re egy hét alatt sokat kell inni és legalább 2000 mg c vitamint egyél az elveszi az étvágyat .Én sem fogytam szopi alatt egy dekát sem sőt .Én július elsején kezdtem a figyit 92 kilóval most vagyok 82 kg jó gyorsan pörögnek a kilók bár most belassul kicsit de nem baj kitartok,Mindennap 1 órát edzek intervallum Tatarek Rezső próbáld ki marha jó és olvadnak tőle a kilók Péntek Enikőt is csinálom heti 3 szor és heti négyszer súlyzós edzés 7.nap pihenőnap.Ugyanis enélkül szart se ér az egész pihenni kell.Sokat inni az is fontos meg a vitaminok omega 3 ,calcium magnezium, c vitamin .Gratulálok az eddig elért eredményedhez és hajrá csak így tovább!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1214
Fórum profilkép
Noncsi09
2015-08-19 09:48

Sziasztok csajok! Mindenkitől elnèzèst, hogy felszívódtam. Nem sok időm volt, lakást festettünk. Aztán a sok takarítani való...tudjátok milyen. Remèlem mindenki jól van. Majd visszaolvasom ma, hogy hogy álltok

 :) nekem sajna ezzel egyidejűleg nem nagyon maradt erőm a tornára. Annyit tartok máig , hogy nincs kenyèr. Sajna 60 kg  maradt. Jövő hètfőn nyaralni megyünk. Addigra szerettem volna min. 58 kg lenni. De mindegy. :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1217
Fórum profilkép
luluanyukaja
2015-08-19 21:29

Eri32. Ezt a c-vitaminos trükköt kiprobalom. 

Hany cm magassaghoz voltal 92 kg? Csak mert nagy túlsúlynal gyorsan mennek a kilok. Az első 8 rólam is viszonylag gyorsan lement, de én nem bánom,  hogy az egész 12 kg csak fél év alatt. Ugye közben volt két megingasom is, amikor 3 kg vissza jo-jo-zott. Hát ezt többet nem akarom. Pláne,  h egész életemben 20 kg rohangalt hol fel hol le, de leginkább fel :). Szóval ha nalad is belassul az nem baj, csak arra figyelj, h a sok edzes mellé,  amit csinálsz egyél is eleget, különben raktarozni fogsz. Nem bantasbol írtam,  csak durván taccsra lehet tenni az anyagcserét viszonylag könnyen. 

Ezt a Rezső féle edzést megnezem magamnak :) Neked az eedzd allitotta be az étrendet? Vagy nem te írtad,  h edzőhöz is elmentél? 

 

Noncsi. Ahogy visszaolvastam a forumot,nagyjabol korvonalazodott bennem, h mi is a problémád. Megertelek. Szerintem nem a kilóid a fő gond, ami miatt nem érzed jól magad és nem tetszel magadnak a tükörben, hanem az izom/zsir aranyod nem megfelelő. Próbáltal a testzsír szazalekodon csökkenteni és inkább izmot növelni? 

Azért érezd jól magad a nyaraláson ;)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1218
Fórum profilkép
eri32
2015-08-20 08:14

luéuanyukája!nekem edző állította be a 180 g napi fehérjét és 135 g szénhidrátot .Eleget eszek és 5 részre elosztva és fehérjét is iszok edzés után edzés előtt megy az l-carnitin hogy jobban bírjam .A 92 kilóhoz 163 magas voltam kb mint egy nagy labda SmileyA levés kaja koplalás nálam se jött be nem is bírnám ezt a sok edzés lófasz kajával.bocsi .Tartok pihenőnapot is hogy legyen idő regenerálódni.Jól haladok hasról lement 5 cm combról 4 és lassan -9 kilónál járok .És rengeteget iszok sokat pedig eddig nem voltam nagy vízivó.

Estére általában túrót eszek mert lassú felszívódású így reggel nem úgy kelek hogy éhen akarok dögleni.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1219
Fórum profilkép
eri32
2015-08-20 08:16

noncsi!örülök hogy minden oké és előkerültél!nagyon ügyes vagy én örülnék, ha már itt tartanék szinte hihetetlen számomra hogy leszek valaha annyi kiló mint te.Én is úgy vagyok mint luluanyukája .En eddig 18 kg lement aztán helyette feljött 25 kg :(de most nem hagyom magam .Mi is lassan nekilátunk a kipakolásnak aztán mehet a tatarozás már alig várom .Közben melót keresek itt Veszprémben vagy környékén .

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő