Fórum

Akinek nem megy egyedül, ide!

Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-17 22:16

Helló mindenkinek! 

Nem jutott eszembe jobb cím, magamból kiindulva. Hónapok óta küszködök 5-6 kg leadásával. No kitartás, no önbizalom, no ösztönzès. Több alkalommal belekezdtem már ilyen-olyan fogyókúrás módszerekbe. De sajna mindig visszaesek. :(  

Szeretnèm , ha hozzám hasonló gondokkal küszködők csatlakoznának, ès segítenènk egymást . Ötletekkel, receptekkel, egymás ösztönzèsèvel.

Szèp estèt mindenkinek! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1167
Fórum profilkép
eri32
2015-07-29 12:22

Noncsi!hova tűntél?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1169
Fórum profilkép
akinomy86
2015-07-31 09:20

Sziasztok!

 

Mostanában foglalkoztat a gondolat, hogy hol lesz az a pont amikor azt mondom elég, amikor nem szeretnék több kilót fogyni...vajon elégedett leszek egy ponton magammal és már csak a megtartás fog érdekelni? A napokban sok dícséretet kaptam a -10kg miatt, viszont megjegyzés is társult hozzá, hogy talán ennyi elegendő, van aki aggódik, van aki irigy, de elgondolkoztat a dolog.

A babaprojecten már mi is agyalunk és hamarosan eljön az idő, ezért is volt fontos hogy legalább 10kg lemenjen, nem szeretnék túlsúllyal belevágni.

 

Ti hogyan döntitek el a reális célt? Baba vállalás kapcsán jó ha van rajtam pár kg plussz, kell valamire figyelni?

 

Szép napot!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1170
Fórum profilkép
aylam
(akinomy86 részére, #1169)
2015-07-31 10:34

Szia!

Babaprjekt szempontjábol néhány kg felesleg nem kell de nem is baj. A lényeg hogy egészséges legyél. Hogy a fizikumod rendben legyen. Hogy + 10-15kg-val ha több leszel is normálisan tudd élni a hétköznapokat, úgy is tudjál mozgékony lenni. Lehetsz bármilyen ideális testsúlyú ha 5kg plusz cipelésétől már kifáradsz az ugyan úgy rossz ebből a szempontból.
Nekem különösebben nincs reális célom. Tartom a diétát amit előírtak ettől jelenleg fogyok de előbb utóbb biztos megáll. Már feltűnt hogy lassul.



Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1174
Fórum profilkép
akinomy86
2015-08-01 07:46

Köszi. :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1175
Fórum profilkép
eri32
2015-08-02 07:13

akinomy!

babavállalás előtt nem bej pár fölös kiló és a lényeg hogy egészségesnek érezd magad ill.jól érezd magad a bőrödben!a terhesség alatt is oda lehet figyelni hogy mit eszel.Nem kell kettő helyett enni csakminőségibb kaját enni és a megfelelő vitaminokat szedni ,amit ma már egyszerűen megoldhatsz a kismamáknak kifejlesztett vitaminok egyikével.A szoptatás alatt úgy is fogysz szoptatással kapcsolatban csak annyit hogy rengeteg folyadék ,sok alvás és normális étkezés kell enni mert amint koplalsz vagy nem eszel eleget vége a bulinak legalább is nálam is volt az elsőnél.Másodiknál már okosabb voltam és majdnem 1 évig szoptattam a kislányomat!Másokkal meg ne foglalkozz ha úgy érzed még fogynál fogyj úgy is felszalad majd 1-2 kiló úgy is te érzed hogy elég -e .

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1176
Fórum profilkép
eri32
2015-08-02 07:17

aylam!az a baj hogy rajtam 30 kg plusz van ami idegesít és gátol abban ,hogy boldog legyek.De már jól haladok 91 kilóval kezdtem és már csak 82 kiló vagyok kicsit sok is ez 1 hónap alatt sőt nagyon sok ,de gondolom úgy is megáll majd.

Jövő tavaszig talán letudom ezt a fölösleget és remélem meg is tudom tartani heti jétszer futok és heti négyszer sulyzós edzés közbe egy kis has edzés és intervallum nagyon jó Tatarek Rezső nagyon állat ironbox zsírgyilkos és kivitelezhető keressetek rá a youtubon hajrá

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1177
Fórum profilkép
aylam
(eri32 részére, #1176)
2015-08-02 10:39

Eri!
9kg 1 hónap altt tényleg nagyon sok. Lassíts egy kicsit mert a bőröd nem  fog tudni visszahúzódni ilyen ütemben.Állítólag heti 0,5-1 kg az ideális. 
Jövő tavaszig tuti meg lesz a kivánt alakod. Csak kitartást!
Ottjon edzzel magadtól? Vagy eljársz valahová?
Nekem az othoni edzés nem megy. Hiába veszem rá magam hogy csináljam közel sem csinálom olyan intenzitással mint egy edzésen ahol többen vannak és edző is van aki nem hagy lazsálni. 

 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1185
Fórum profilkép
aylam
2015-08-06 20:53

Mi újság lányok? Nagy a hallgatás!
Nekem új motivációm akadt. A férjem azt mondta ha 80 kg alatt leszek akkor ő is lemegy 90kg alá. szóval 1-1,5 hónap és ő is diétázni fog.
 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1186
Fórum profilkép
eri32
2015-08-08 07:10

aylam!igen tényleg sok ,de a bőröm bírja viszont most úgy is megállt a fogyás amit nem is bánok!én itthon intervallumozok Péntek Enikővel Rubint Réka is megy főleg sulyzós popsi láb edzés és heti háromszor futok most már megy 5 km is !Kajára figyelek .Éh gyomorra tornázok utána fehérje egy kis szénhidráttal este meg csak fehérje megy !Túró hal saláta ilyesmi .Szedek c vitamint omega 3 ,és multivitamint is .perszeminőségi scitec termékeket .A férjed akkor készülhet!Az én drágámra is ráférne kb 8 kiló minusz ,de nem vészesSmiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1187
Fórum profilkép
eri32
2015-08-09 08:54

aylam!te milyen szisztéma szerint fogyózol?van diétád vagy csak odafigyelsz mozogsz?

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő