Fórum

Etelalergia

Fórum profilkép
Georgia Ellis
2016-09-18 15:08

Sziasztok. Nincsenek ekezeteim. Elnezest.

Eloszor is, remek ez az oldal. Csak mostansag fedeztem fel, nagyon elvezem es minden elismeresem a szerkesztoinek. Telitalalat.

Azon kivul, hogy gyors fogyas utan gyors hizas kovetkezett nalam, azt is el kell mondjam, hogy benne van egy munkahely- es lakehlyvaltas valamint allergia glutenre, laktozra, tojasra es mezre. Szoval, sikerult kiutni magamat egy par honap alatt. 

De ebbol elegem lett. Es az onsajnalat sem volt jo ot napnal tovabb, ugyhogy... :)

Ahol elek, van egy meleg etelt  hazhoz szallito vallakozasom. Nem csak gluten es laktoz mentes, hanem teljesen vegan is. Nem a reklamozas a celom (nem Magyarorszagon elek), csak elmondtam, hatha valaki szivesen bekapcsolodik az allergia, coliak betegseg es egyeb intolerancia legyozosere tett kiserletrol valo diskurzusba, hogy segiteni tudjuk egymast nem csak a kulonbozo allergeneket helyettesiteseben, hanem megosztani a torteneteinket es joizueket enni a hizas 'Damoklesz kardja' nelkul. :)

Koszonom a figyelmet.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
krisztinahajnalka
2016-09-18 19:14

Kedves Georgia,

engem érdekelne..de inkább a vállalkozásod...én strasbourgban élek,egy Hungaricumokat (élelmiszerek,bor) forgalmazó kicsi cégnél dolgozom,egy éve felhagytam a húsevéssel ..szeretném egy kicsit átalakítani a cégünket,..amolyan traiteurré..ez tulajdonképpen megfelelne annak..hogy ételkiszállítás....jó lenne..én nagyon örülnék,ha mesélnél arról,hogyan alakítottad ki a cégedet..hogyan működik....

talán ez a téma keveseket érdekel/érint itt a gurun..ezért megadom a mail cimemet is(ipomea730913@gmail.com)

de ha neked nem lenne terhes,szívesen felvenném veled a kapcsolatot telefonon vagy skype-on is..

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő

Etelalergia

Etelalergia Fórum téma: Etelalergia

Etelalergia Éppen ezért a fehérjék esetén is különösen fontos, hogy megfelelő mennyiségű és minőségű fehérjét fogyasszunk. A túlzott fehérjebevitel többek között vesekárosodást, csontkárosodást okozhat, valamint a szervezet elsavasodik, melynek hatására a szervezet zsírt tart vissza és így tartós fogyás nem érhető el vele. A kevés fehérjebevitel éppen olyan káros mint a túlzott fehérjebevitel. A fehérjék a test alapvető építőkövei, így hiányuk izomleépülést, gyermekek esetében növekedési és fejlődési zavarokat okozhat. Koplalós diéták