Fórum

Férfi - nő

Fórum profilkép
Antsika73
2016-09-27 13:48

Kérdésem, hogy ha nőként regisztrálok, akkor miért az jelenik, meg a beállításaimban, hogy neme: férfi? Bármit teszek, már töröltem is az előző regisztrációmat emiatt, mert azt gondoltam félrenyomtam. De most kifejezetten odafigyeltem és ismét ez a probléma.

Előre is köszönöm a választ :)

A.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
admin
2016-09-27 15:06

Szia!

Köszi, hogy jelezted utánanézünk. Pár napja volt egy frissítés, talán az okozott valami zavart.

Üdv.

Admin

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
admin
2016-09-27 15:23

Szia!

Megvan a hiba. Csak egy kijelzési dolog, és még a mai nap folyamán javítjuk. Az adatbázisba minden beállítás rendesen mentésre került, csak amikor az űrlapot megnyitottad, a legördülőlista nem állítódott át automatikusan a mentett értékre.

További szép napot!

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő

Férfi - nő

Férfi - nő Fórum téma: Férfi - nő

Férfi - nő Ezt a napi 250-500 kcal-át könnyen elégetheti valamilyen aerob jellegű sporttevékenység végzésével. Átlagosan heti 4-5 nap sporttevékenység, alkalmanként 30-60 perc időtartammal már biztos fogyáshoz vezet és elérheti a havi 2-4 kg fogyást. Végleg változtassa meg étkezési szokásait, hogy tartós eredményeket érhessen el kínlódás nélkül. Akik folyton "kiskapukat" keresnek mindenféle csodamódszer, csodatabletta formájában, azok képtelenek lesznek lefogyni és az elért eredményeket megtartani. Csak gondolja át az egészet egy percre és vizsgálja meg reálisan! Még ha sikerül is rálelnie egy olyan gyors fogyást ígérő módszerre, amely valamilyen varázslatos oknál fogva Önnél épp működik, és sikerül leadnia felesleges kilóit, nagyon rövid időn belül mindenképpen visszahízza az egészet ill.