Fórum

Neked melyik fogyókúrás megoldás tetszik: vs. És melyik lenne hatásos:

Fórum profilkép
musicmi1
2016-10-29 07:32

Sziasztok!

Talán tudok egy-két tippet. Azon dolgozom, hogy anyagi érdekek nélkül segítsek összehozni az fogyni szándékozó embereket és a számára megfelelő szakembereket. 

Fontos, hogy eljussunk arra a pontra, amikor tudunk meríteni az elszántságunk erejéből és megtegyük a változáshoz szükséges lépéseket.

Látogass el és írd meg saját problémádat név nélkül az oldalon található blog címen!

https://www.facebook.com/sgitsunkegymasnaklefogyni/

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
yoyo
2016-10-29 11:58

Kalóriaszámlálás! Lassú, de biztos! Ez tény és mondom ezt -26 kg után.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Olinka
2016-10-30 09:48

Igen, én is a számolással tudok eredményt elérni. Ez egyfajta kontroll. Enélkül akár 3-4 ezer kcal-át is ennék 1 nap !

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
torzi05
2016-11-01 09:09

Kalóriadeficit az alapja mindennekSmiley

Kalória és makrotápanyagok

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
musicmi1
2016-11-01 22:20

...a másik fontos dolog a glikémiás index, azaz, hogy milyen gyorsan szívódik fel a tápanyag....

De kérlek írjatok a magyar-katonai-dieta.blogspot.hu ra, mert ott keztem el az alap beszélgetést.

Nagyon köszönöm: musicmi1

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
musicmi1
2016-11-01 22:21

bocsánat, néha kihagy a billentyűzetem...(kezdtem és nem keztem)

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő

Neked melyik fogyókúrás megoldás tetszik: vs. És melyik lenne hatásos:

Neked melyik fogyókúrás megoldás tetszik: vs. És melyik lenne hatásos: Fórum téma: Neked melyik fogyókúrás megoldás tetszik: vs. És melyik lenne hatásos:

Neked melyik fogyókúrás megoldás tetszik: vs. És melyik lenne hatásos: Átlagosan heti 4-5 nap sporttevékenység, alkalmanként 30-60 perc időtartammal már biztos fogyáshoz vezet és elérheti a havi 2-4 kg fogyást. Végleg változtassa meg étkezési szokásait, hogy tartós eredményeket érhessen el kínlódás nélkül. Akik folyton "kiskapukat" keresnek mindenféle csodamódszer, csodatabletta formájában, azok képtelenek lesznek lefogyni és az elért eredményeket megtartani. Csak gondolja át az egészet egy percre és vizsgálja meg reálisan! Még ha sikerül is rálelnie egy olyan gyors fogyást ígérő módszerre, amely valamilyen varázslatos oknál fogva Önnél épp működik, és sikerül leadnia felesleges kilóit, nagyon rövid időn belül mindenképpen visszahízza az egészet ill. jóval többet, ahogy az általában lenni szokott.