Fórum

Beállítási kérdések

Fórum profilkép
süni
2015-03-02 07:57

Sziasztok!

A táplálkozási naplóban be lehet valahol állítani a napi kalóriaszükségletet?Jelenleg 2000 van benne,de fogyáshoz 1300-ra van csak szükségem.Ez így zavaró,ezért szeretném módosítani.

Köszönöm.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#915
Fórum profilkép
zsandi
2015-04-09 13:04

Sziasztok!

Az ismeros kijelolese utan lattam az altala felvitt elelmiszereket ez nagyon jo volt, mert ha ugyanolyan termeket ettem nem kellett nekem is felvinni az elelmiszerekhez, hanem csak atmasoltam a kedvencekbe. 

Hova tunt ez a funkcio???

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#916
Fórum profilkép
admin
(kecskemethy peter részére, #912)
2015-04-09 14:18

A receptek kategóriát a legutóbbi frissítés során átmenetileg inaktiváltuk mert már kezdett túl naggyá nőni és úgy gondoltuk a keresővel célirányosabban lehet receptet keresni, mintha ömlesztve lenne. Valószínűleg majd kicsit később rakjuk vissza, de több kategóriára bontva. Addig használja a keresőt recept kereséséhez.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#917
Fórum profilkép
admin
(zsandi részére, #915)
2015-04-09 14:31

Most is meg van a funkció, de a legutóbbi frissítés során jelentősebb átalakításokat végeztünk, ami miatt szükségessé vált a jogok alaphelyzetbe állítása. Ha szeretné ismét elérni az ismerőse adatbázisát, írjoní neki egy privát üzenetet, vagy jelezze neki egyéb módon e-mail stb., hogy engedélyezze az ön számára.

 

Ha már megtette, de még sem látja az ismerőse adatbázisát, akkor adja meg az ismerőse felhasználó nevét (akár privát üzenetben), hogy ellenőrizhessük, hogy még nem adta meg az engedélyt, vagy esetleg csak a frissítés miatt adódott valami zavar.

 

Üdv,

 

Admin

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#918
Fórum profilkép
admin
(Moncsisag részére, #854)
2015-04-09 15:16

Köszönjük az elismerő szavakat!

 

Az oldalon két módon lehet receptet létrehozni, a táplálkozási naplóban (itt a receptek tápérték adatai kiszámításra kerülnek) vagy hagyományos módon a "Receptkönyvem" oldalon. A receptkönyvben megírt receptek nem rendelkeznek adatokkal, így a táplálkozási naplóban nem lehet őket felhasználni. Ezt a lehetőséget azért hoztuk létre, hogy az is gyűjthesse egy helyen a receptjeit, vagy megoszthassa őket, aki nem diétázik és nem fontosak számára a tápérték adatok.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1426
Fórum profilkép
Beu
2015-11-17 05:57

Sziasztok!! Segítségre lenne szükségem!Én tegnap kezdtem itt nállatok de nem tudom átvezetni az aktivitást a táplálkozási naplóba.Van erre lehetőség??  köszönöm a segítséget előre is!! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1427
Fórum profilkép
Beu
2015-11-17 05:58

Sziasztok!! Segítségre lenne szükségem!Én tegnap kezdtem itt nállatok de nem tudom átvezetni az aktivitást a táplálkozási naplóba.Van erre lehetőség??  köszönöm a segítséget előre is!! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1428
Fórum profilkép
admin
(Beu részére, #1427)
2015-11-17 09:34

Szia! Az aktivitást a napló "Aktivitás" lapján tudod vezetni. Ha azt szeretnéd, hogy az étkezési limitek automatikusan változzanak az aktivitásnak megfelelően, akkor azt a "Beállítások" lap "Limit beállítások" részénél tudod beállítani. Jelöld be a "Limitek automatikus változtatása az aktivitásnak megfelelően" opciót. Legalább egyszer a tömeget is meg kell adnod az "Egészség" lapon, hogy az aktivitásból származó kalóriát kilehessen számolni.

 

Ha másra vonatkozott a kérdésed, jelezd!

 

Üdv,

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2437
Fórum profilkép
Szilvi063
2018-08-04 11:47

Kedves Fejlesztők!

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra. Csak azt szeretném kérdezni, hogyan lehetne a napi étkezésekkel egy lapon kinyomtatni a mért vércukor értékeket.

Most állítanánk be a doktornőmmel a gyógyszereket, és hasznos lenne, hogy egyszerre lehetne látni, mennyi szénhidrát bevitel mennyire változtatja meg az előtte-utána mért vércukrot.

 

Valamint a vércukornál lehetne egy éhgyomri érték sor is? Az éhgyomrit mindig felkeléskor mérem, a reggeli meg 9 órakor van, és más értékeket mérek.

 

Sajnos a húgysavszintem sem jó, purinszegény diétát kellene tartanom, max 300 mg lehetne.

 

Van arra lehetőség, hogy a kalória, fehérje, szénhidrát, zsír, oszlop után még egy purintartalom oszlopot is be lehessen szúrni?

 

Üdvözlettel:

Szilvi

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2438
Fórum profilkép
admin
(Szilvi063 részére, #2437)
2018-08-04 12:16

Kedves Szilvi!

 

Köszönjük a haszos észrevételeit megfontoljuk őket! Nyomtatáshoz a Statisztika lapon a jobb felső sarokban a 3 vízszintes vonallal jelölt ikonra kattintson, és válassza a "Letöltés, nyomtatás" menüpontot. Ezen belül válassza a "CSV (tört számban tizedes vessző legyen)" formátumot.

 

Ez a formátum az Excelben vagy bármely más táblázatkezelőben megnyitható és formázható tetszés szerint. Az oszlopok egymás mellett lesznek és amely nem szükséges csak törölje ki és nyomtassa.

 

Ha esetleg további segítségre lenne szüksége jelezze.

 

Üdv,

 

Admin

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2452
Fórum profilkép
telstar
2018-08-14 00:13

Tisztelt Admin!

 

Nem tudom, mitől függ, hogy az ételek sorrendjét (pl. a táplálkozási naplóban vagy a receptben) az egérrel meg lehessen változtatni? Egy időben működött ez, aztán nem, aztán megint és most épp megint nem. Mitől függ az, hogy ez működik-e?

 

Én Firefox-ot használok Linuxban. Ezzel függhet esetleg össze?

 

Előre is köszönöm a segítséget!

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő