Fórum

Új vagyok az oldalon :

Fórum profilkép
Tunn
2016-08-05 23:23

Sziasztok. Csak szeretném el mondani, hogy úgy örülök ennek az oldalnak! :)  Életemben először fogyni és nem hízni akarok.  Régebben azon az oldalon álltam akik azt mondták hogy fogyni könnyebb mint hízni.  És most itt vagyok :( Régebben nem szerettem enni, csak azért ettem mert muszáj. Most pedig hallom a frigo monster hívogató duruzsolását, '' csak egy falatot '' '''  Elegem van! 50 kg voltam 1 évvel ezelőtt most pedig 65,4 kg és 165 cm.  Nem is lenne gond, de     a hasamon landolt egy jó része...   Nos csak ki akartam írni magamból.  Sok sikert mindenkinek. 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
yoyo
(Szaki részére, #1877)
2016-08-16 13:21

Szia! Egyszerűen válogasd ki miket ettél és mikor. Minden amit kiválasztasz bekerül a lentebb található táblázatba. Ott beállíthatod a mennyiségeket, mértékegységeket stb. Aztán mentsd és kész!

Ha nem találsz valamit az új élelmiszer lapon bővítheted az adatbázisod, vagy a receptszerkesztőben recepteket is készíthetsz.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Szaki
(Mela345 részére, #1878)
2016-08-16 15:39

Köszi azt hiszem rájöttem. Szaki

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
gancsix
2016-08-30 05:36

Sziasztok

Már egy ideje használom az oldalt, adatok kikeresésére, de tegnap - végre - felfedeztem a táplálkozási naplót, és csak jelezni szeretném, hogy rendkívül hálás vagyok, a kettes diabéteszem diétájára remekül használható, tervezhetem a munkahelyi ebédeket is. Remélem, hogy az adatok megbízhatók, mert szinte mindent megtalálok, és a beszámításhoz rengeteg megnyugtató dolgot találtam (pl. burgonya). Ha minden így igaz, akkor ez a földi paradicsom, és nagyon hálásan köszönöm!SmileySmiley

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő

Új vagyok az oldalon :

Új vagyok az oldalon : Fórum téma: Új vagyok az oldalon :

Új vagyok az oldalon : Akik folyton "kiskapukat" keresnek mindenféle csodamódszer, csodatabletta formájában, azok képtelenek lesznek lefogyni és az elért eredményeket megtartani. Csak gondolja át az egészet egy percre és vizsgálja meg reálisan! Még ha sikerül is rálelnie egy olyan gyors fogyást ígérő módszerre, amely valamilyen varázslatos oknál fogva Önnél épp működik, és sikerül leadnia felesleges kilóit, nagyon rövid időn belül mindenképpen visszahízza az egészet ill. jóval többet, ahogy az általában lenni szokott. Mert azzal, hogy lefogyott a dolognak még nincs vége. Az elért eredményeket nyilván meg is szeretné tartani, viszont ehhez helyesen kell étkeznie és rendszeresen kell mozognia, máskülönben a kilók biztosan vissza jönnek.