Fórum

Fogyókurás társat keresek

Fórum profilkép
banita35
2016-12-31 08:03

Sziasztok!

100+ fogyókúrás társat keresek, akivel östönöznénk, segítenénk egymást.

Köszönöm

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Benetton
(yoyo részére, #2069)
2017-02-09 11:25

Köszi! Szükség lesz rá, mert végül csak megmértem magam... soha nem voltam még ennyi, azt hittem infarktust kapok amikor megláttam h 87...

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Benetton
(renata198006 részére, #2070)
2017-02-09 11:33

Szia Renáta, segíteni nem tudok, mert nem is néztem még a táblázatot, és most úgy érzem a legjobb lenne, ha egy hétig csak vizet innék.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
renata198006
2017-02-09 13:16

Menni fog tutira!!! El kell határozni. Minden fejben dől el, aztán pedig akarni kell nagyon!!! Ha ez meg van már csak egy kis kitartás kell :). A 87 még bőven kezelhető sőt....

Szép napot neked :)

Renáta 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Benetton
(renata198006 részére, #2074)
2017-02-10 08:36

Aranyos ez a "87 még bőven kezelhető sőt..." :) Még este is elolvastam kétszer, annyi optimizmus árad belőle, h egész magabiztos lettem, h tényleg menni fog, ha "csak" :D ennyi vagyok. Köszi!:) 

Szóval fejben már eldőlt, és úgy érzem kitartás is lesz, mert nagyon-nagyon akarom. És hát itt vagy Te, akiben már eldőlt, és csinálja amit kell, nekem valóban könnyebb, h nem egyedül kínlódok. :)

Szép napot Neked is! :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
renata198006
2017-02-10 12:08

Szia Banita! 

Én ma is voltam edzeni 1, 5 óra :) 

Valóban komolyan gondoltam amit írtam és amit tudnod kell, hogy te egy csodálatos ember vagy! Kilók ide vagy oda! :) Megcsináljuk és 1 év múlva visszatekintünk a kezdetekhez. Szerintem is jobb ha ezt többen egymást bíztatva csináljuk.

Csodálatos napot és hétvégét neked. 

Renáta 

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő

Fogyókurás társat keresek

Fogyókurás társat keresek Fórum téma: Fogyókurás társat keresek

Fogyókurás társat keresek De fontos, hogy ez nem jelent kibúvót mert, ha túl gyakran csinálja ezt, akkor azzal a fogyókúra sikerességét veszélyezteti. A legfontosabb dolog, amit ez egészséges és sikeres fogyókúra kapcsán meg kell jegyeznie, hogy sose kezdjen olyan fogyókúrás módszerbe, amely egyoldalú és bizonyos tápanyagokat teljesen kizár az étrendből. Az egyoldalú és bizonyos tápanyagokat teljesen kizáró vagy koplalós fogyókúrás módszerek már rövidtávon is rendkívül károsak lehetnek az egészségére. Azonkívül, hogy ezek a modszerek károsak lehetnek az egészségre, még nehezen is tarthatóak be, de ha már próbált ilyen módszert, akkor nagyon jól tudja. A másik hátrányuk ezeknek a módszereknek, hogy még siker esetén is csak átmeneti eredményeket lehet velük elérni, mivel ha valaki a táplálkozási szokásait és életmódját nem változtatja meg, akkor hamarosan újra megfog hízni és általában jóval több kilót szed magára, mint amennyit leadott.