Fórum

Fogyókurás társat keresek

Fórum profilkép
banita35
2016-12-31 08:03

Sziasztok!

100+ fogyókúrás társat keresek, akivel östönöznénk, segítenénk egymást.

Köszönöm

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Benetton
(yoyo részére, #2069)
2017-02-09 11:25

Köszi! Szükség lesz rá, mert végül csak megmértem magam... soha nem voltam még ennyi, azt hittem infarktust kapok amikor megláttam h 87...

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Benetton
(renata198006 részére, #2070)
2017-02-09 11:33

Szia Renáta, segíteni nem tudok, mert nem is néztem még a táblázatot, és most úgy érzem a legjobb lenne, ha egy hétig csak vizet innék.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
renata198006
2017-02-09 13:16

Menni fog tutira!!! El kell határozni. Minden fejben dől el, aztán pedig akarni kell nagyon!!! Ha ez meg van már csak egy kis kitartás kell :). A 87 még bőven kezelhető sőt....

Szép napot neked :)

Renáta 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Benetton
(renata198006 részére, #2074)
2017-02-10 08:36

Aranyos ez a "87 még bőven kezelhető sőt..." :) Még este is elolvastam kétszer, annyi optimizmus árad belőle, h egész magabiztos lettem, h tényleg menni fog, ha "csak" :D ennyi vagyok. Köszi!:) 

Szóval fejben már eldőlt, és úgy érzem kitartás is lesz, mert nagyon-nagyon akarom. És hát itt vagy Te, akiben már eldőlt, és csinálja amit kell, nekem valóban könnyebb, h nem egyedül kínlódok. :)

Szép napot Neked is! :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
renata198006
2017-02-10 12:08

Szia Banita! 

Én ma is voltam edzeni 1, 5 óra :) 

Valóban komolyan gondoltam amit írtam és amit tudnod kell, hogy te egy csodálatos ember vagy! Kilók ide vagy oda! :) Megcsináljuk és 1 év múlva visszatekintünk a kezdetekhez. Szerintem is jobb ha ezt többen egymást bíztatva csináljuk.

Csodálatos napot és hétvégét neked. 

Renáta 

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő

Fogyókurás társat keresek

Fogyókurás társat keresek Fórum téma: Fogyókurás társat keresek

Fogyókurás társat keresek Ami nagyon fontos, hogy a napi minimum 2 liter folyadékmennyiséget tiszta csapvízzel vagy szénsavmentes ásványvízzel kell biztosítani. A különböző szénsavas üdítőitalok, energiaitalok, dobozos gyümölcslevek, szörpök vagy egyebek nem biztosítanak megfelelő folyadékbevitelt, hisz ezek rengeteg cukrot és adalékanyagot tartalmaznak. Sokan nem isznak elegendő folyadékot, mely úgy oldható meg a legkönnyebben, ha minden reggel rögtön felkelés után kitölt legalább 2 liter vizet például egy kétliteres palackba és annak a mennyiségnek a nap végére el kell fogynia. Így mindig nyomon tudja követni, hogy biztosan elegendő vizet ivott meg aznap. Az egészséges étrend fontos alappillére a megfelelő fehérje, zsír és szénhidrát arány biztosítása, mely az céloktól és az aktivitás szintjétől függően az alábbi tartományokban változik.