Fórum

Fogyókurás társat keresek

Fórum profilkép
banita35
2016-12-31 08:03

Sziasztok!

100+ fogyókúrás társat keresek, akivel östönöznénk, segítenénk egymást.

Köszönöm

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Czimmer55
(Genia részére, #2260)
2017-10-15 14:53

Kedves Genia és Yoyo! Én 62 vagyok, 10 éve cukros, de csak odafigyeltem az étkezésre, viszont nem diétáztam komolyan. A cukrom magas, a súlyom 87, ami magamhoz képest nem olyan rossz, de 10-15-öt ebből is le szeretnék adni.

Én ajánlani tudom a cukros diétát másnak is, napi 6-szori étkezés adott napi kalória, fehérje, zsír és szénhidrát értékkel. Én szept. 29-én kezdtem, 1400 kalóriával, 60 g fehérjével, 58 g zsírral és 160 g szénhidráttal naponta. Pár nap volt csak necces, de egész szépen ráálltam. Így valószínű, még szűkítek is majd a limiten.

Edzeni nem tudok eljárni, itthon állítok össze tornát magamnak, meg szobabiciklit.

És meg fgom tudni csinálni. Ha érdekel benneteket, konzultálhatunk itt, vagy privátban.

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő

Fogyókurás társat keresek

Fogyókurás társat keresek Fórum téma: Fogyókurás társat keresek

Fogyókurás társat keresek Ha lassan jut el a célig, akkor az odavezető úton a megfelelő önkontroll is kialakul, így az elért eredményeket képes lesz megtartani. Ezt nyújtja a kalóriaszámlálás. A fogyás egyszerű, ha megértjük az emberi szervezet működését. Ha koplalunk, akkor a szervezet azonnal "riadót" fúj, az anyagcseréjét lelassítja és "raktározási üzemmódra" kapcsol. Bár ilyenkor nagyon keveset eszünk mégsem fogyunk, és amint többet kezd el enni, azt mind beépíti a szervezetbe.