Fórum

Fogyókurás társat keresek

Fórum profilkép
banita35
2016-12-31 08:03

Sziasztok!

100+ fogyókúrás társat keresek, akivel östönöznénk, segítenénk egymást.

Köszönöm

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
snvirag
2017-01-09 23:28

Szia, ha keresel még fogyókúrás társat, itt vagyok. :) Ha gondolod írj, hogyan is ösztönözzük egymást. Pár napja elkezdtem "valamit", remélem most nem vallok  kudarcot... Te hogy állsz, elkezdted már? Üdv Niki

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Mela345
2017-01-10 11:37

Sok sikert nektek!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
yoyo
2017-01-10 19:09

Egy biztos. Akadnak akiknek könnyen megy, de a többségnek sok erőfeszítésébe telik, de a végén annál nagyobb lesz a sikerélmény. Szóval a tanácsom, hogy az átmeneti megingások ne vegyék el a kedveteket. Mindig próbálkozzatok újra és újra. Csak apró célokat tűzzetek ki, ami könnyen megy. Ne kínozzátok magatokat olyannal, ami még nagyon nehezen megy, azt hagyátok későbbre. Minden egyes újabb "menet" megerősít, és előbb-utóbb eléritek a célotokat. Nálam is így volt. Próbáljátok megtalálni azokat a változtatásokat a sportban, diétában, amik neketek örömérzetet okoznak és könnyen megy, és így haladjatok lépésről lépésre. Így biztos a siker! Sok sikert és kitartást!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
apababa
2017-01-18 07:58

Sziasztok ! 

Engem is segíthetne valaki. 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
Fórum profilkép
Bogi530
2017-01-18 15:17

SZiasztok! A lényeg, hogy fokozatosan alakítsátok át az étrendeteket. Először csak 1-1 dolgot változtassatok rajta. Mindig tervezzétek el legalább 3 napra előre, mit esztek és ahhoz vásároljatok be előre. Hetente tűzzetek ki újabb célt, változtatást. (nem eszem kenyeret; nem iszom bort; nem eszem csokit...) És kb 1 hónap múlva, ha már az életmódváltást tudjátok követni, kezdjetek el kalóriát számolgatni.

Igyatok sok (2l) vízet, ha lehet citrommal.

És mozogjatok. Heti min 2, de inkább 3* 1 óra mozgás. És használjátok a lépcsőt a lift helyett. ;)

Én személyi edzéssel és táplálkozási tanácsadással foglalkozom egy lakásfitnesz stúdióban. Ezek a módszerek beválnak.

Sok sikert Nektek!

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő

Fogyókurás társat keresek

Fogyókurás társat keresek Fórum téma: Fogyókurás társat keresek

Fogyókurás társat keresek Minél nagyobb vércukorszint emelkedést okoz egy élelmiszer annál nagyobb a glikémiás indexe. Fontos tudni, hogy csak az olyan élelmiszereknek van glikémiás indexe, melyek jelentősebb mennyiségű szénhidrátot tartalmaznak, mivel a vércukorszintet a szénhidrátok emésztése során keletkező cukrok emelik meg. Emiatt a glikémiás index táblázatban nem szerepelnek többek között a húsok, halak, sajtok és a tojás. Egy élelmiszer minél magasabb glikémiás indexel rendelkezik, annál jobban megemeli a vércukorszintet, melyre a szervezet nagyobb inzulintermeléssel reagál, hogy szabályozni tudja. A jelentős inzulintermelést követően a vércukorszint hirtelen esik vissza ingadozó vércukorszintet okozva.