Fórum

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Fórum profilkép
Gólyaneni
2017-01-12 18:38

Sziasztok!

Nagyon szeretem a kalóriagurut, sokat segít a diétázás kivitelezésében. Kíváncsi lennék, hogy kinek hány kilótól sikerült megszabadulnia amióta használja az oldalt. Én 7 hét alatt 5 kilóval lettem kevesebb.

Üdv: Gólyanéni

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2822
Fórum profilkép
vonswissyfreemailhu
2019-09-11 16:57

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, igyekszem megfogadni. Nehéz, mert a munkám miatt a délelőtti, déli és délutáni kaja nehezen jön össze. De rajta leszek, hogy valamit egyek azért. És kitartok! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2831
Fórum profilkép
infekt13
2019-10-12 23:29

Sziasztok
Elmentem tegnap inni,Jópár feles, némi sör. Ép fogyókúrában vagyok, ma hazajöttem és + 3 kilót mutatott a mérleg. Mi lehet az oka ?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2832
Fórum profilkép
yoyo
(infekt13 részére, #2831)
2019-10-13 15:53

Ne aggódj, egy éjszaka alatt nem lehet 3 kilót hízni. :) Vízvisszatartás, stb. Vagy csak merül az elem a mérlegben, ha digitális. Ilyenkor szokott hülyeségeket mutatni!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2834
Fórum profilkép
Kitty1991
2019-10-15 19:16

Sziasztok. Én ma kezdtem. Nagyon jónak látom, nagyon tetszik. 

Később leìrom a változást.Smiley

Üdv: Kitty

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2835
Fórum profilkép
Myrjam
2019-10-21 19:00

Sziasztok!

Én Szeptember elején kezdtem életmódot váltani ismét.57 éves vagyok és Pajzsmirigy alulműködésem van.92 kg-ról indultam és most 87 kg-ot mutat a mérleg.Még sokat nem tornáztam csak gyalogolok és szoktatom magam a mozgáshoz.Hálistennek tartom magam a dolgokhoz.Én nem számolok kalóriát hanem szénhidrátot és GI-t nézek.Az eltöltött hetek alatt nem voltak problémáim,hogy éhes vagyok és nem bírom stb.Azt vettem észre már,hogy én egy teljes étkezést ebédet pl.én már nem tudok végig enni mert hamar telítődöm.Már kb féladagok vannak.Kenyér,tészták csak szénhidrátcsökkentettek,cukor nincs csak édesítő.Nem idegesít a "fogyókúra" azt erszem ami jólesik csak lecserélve a dolgokat.Most már a mozgásra szeretnék összpontosítani,hogy december végére 2 hónap alatt lemenjen a 7 kg.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2843
Fórum profilkép
Zsóka52
2019-11-30 13:56

Sziasztok!

Egy hete kezdtem, van valaki aki szintén most kezdte? KB 20-25 kg szeretnék leadni. Sok fogyókúrát kipróbáltam, aztán a kilók nagyon hamar visszajöttek. Sajnos pajzsmirigy alulműködésem is van, ezért nem lesz egyszerű. Remélem lesz kitartásom. 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2844
Fórum profilkép
max
(Zsóka52 részére, #2843)
2019-11-30 17:39

Én nehezn fogyó vagyok, most kezdem újra hosszabb kihagyás után. Eddig már kb 20-at leadtam, kb 1 év volt, de még egy 5öst leakarok adni. De az bizonyos utolsó makacs 5ös. De csakazért is leadom, ha bele gebedek akkor is. :) Én azt tudom tanácsaolni, neked, hogy csak türelmesen, lassan, ez a kulcsa. 20 kilót mondjuk te is szerintem 1 év alatt le tudsz adni. Havi átlagban 2 kiló. Figyelj a kajára, sportolj valamit lehetőleg, ha tudsz és menni fog!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2845
Fórum profilkép
Zsóka52
(max részére, #2844)
2019-11-30 20:38

Üdv, köszönöm a biztatást, nagy szükségem van rá, de olvasom a fórumon nagyon sokan lefogytak, ha nektek sikerült nekem is sikerülni fog. :) Tudom, hogy nem lesz egyszerü. A sportolás menni fog, eddig is sportoltam, kisebb nagyobb kihagyásokkal és úgy gondolom ha kilók elkezdnek menni le a sportolás is könnyebb lesz. Hetente 3-4 alkalommal sportolok 30 percet, amit 4-5 x 60 percre akarom megemelni, plusz séta. A kajára pedig nagyon fogok figyelni, fokozatosan fogom az adagogat levenni, nem hirtelen, eddig sikerült, a mérlegre pedig csak havonta fogok ráállani, ne érjen csalódás. 

Nagyon ügyes vagy ha sikerült 20 kilót lefogynod, az 5 kiló is le fog menni,  kitartást neked is, sikerülni fog.

Üdv.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2869
Fórum profilkép
Marci44
2020-01-08 16:16

Sziasztok! két hete kezdtem el, igaz nekem 2100kcal-rá írták, hogy fogyni fogok, de sajnos ennyivel nem sikerül. Grammra mérve mindent minden nap betartva a kalória mennyiséget, plusz figyelve a szénhidrátra(180 gramm), mégis több mint egy kiló feljött. Mit rontok el? 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2870
Fórum profilkép
yoyo
(Marci44 részére, #2869)
2020-01-08 16:34

Akkor csökkentsd tovább, mondjuk 1700 kcal-ra. Nézd meg hogy reagál rá a szervezeted. és ha szükséges még egy kicsit. Meg kell mozogni is, hogy pörögjön az anyagcsere. Nem jó egyből az elején nagy csökkentést csinálni. Nincs mindenkire érvényes érték, kicsit egyénre kell szabni. Nekem például van egy ismerősöm, aki pusztán azzal, hogy nem eszik néhány napig kenyeret már is ledob magáról több kilót. Én meg ugyanezért keményen edzek és diétázok. Különbözőek vagyunk. Csak türelem!

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő