Fórum

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Fórum profilkép
Gólyaneni
2017-01-12 18:38

Sziasztok!

Nagyon szeretem a kalóriagurut, sokat segít a diétázás kivitelezésében. Kíváncsi lennék, hogy kinek hány kilótól sikerült megszabadulnia amióta használja az oldalt. Én 7 hét alatt 5 kilóval lettem kevesebb.

Üdv: Gólyanéni

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2025
Fórum profilkép
yoyo
2017-01-13 00:59

Összességében körülbelül másfél év alatt 26 kilót adtam le. Diéta + kondi. Én mondjuk a nehezen fogyó típusba tartozom. Időnként kis szüneteket is beiktattam, amikor épp nem voltam jó passzban, de azért ügyeltem rá akkor is, hogy legalább ne hízzak vissza semmit. Egy korábbi esetemből tanulván már sikerült figyelnem erre is.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2027
Fórum profilkép
Loboda
2017-01-15 09:06

Sziasztok!

 

Két éve döntöttem el hogy változtatok az életemen, és lefogyok!

Heti négyszer megyek edzőterembe, napi 5-6 étkezésem van, magas fehérje, alacsony szénhidrát és zsir tartalomal. Havonta egyszer eljárok testösszetétel-mérés a helyi kórházba, hogy lássam az elért eredményt.

Eddig 62 kilótól sikerült megszabadulnom, és a nyárig még le akarok adni 13-at.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2028
Fórum profilkép
yoyo
(Loboda részére, #2027)
2017-01-15 11:00

Ejha! 62 kiló nem semmi!!! Gratuláció!Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2029
Fórum profilkép
zsani99
2017-01-15 15:49

Szia :)  Én szerda óta fogyókúrázom eddig is látványos a változás , 1,5 kg sikerült eddig. Mondjuk elég keveset ettem , meg naponta sportolok . Ma találtam rá a programra és három hét alat szeretnék lemenni 61-ről 55 kg-ra max . Ha  annál kevesebb nem baj. Én reggelizni fél májkrémes kiflit szoktam, nekem ez bőven elég . Ebéd az van , hogy kimarad attól függ délelőt bűnöztem e egy kocka csokival vagy ilyesmi. Délután gyümölcsöt eszek . Este 5 körül szendvicset. Mapi 2 liter vizet iszok. semmi cukrosat. Ezt szerda óta csinálom és nem vagyok rosszul meg semmi, pedig  régebben nagyevő voltam. 17 éves vagyok 168 cm és három hét múlvára szeretném elérni az 55 kg, de persze utána nem esek vissza a zabálásba, hanem tartom a szintet

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2030
Fórum profilkép
yoyo
(zsani99 részére, #2029)
2017-01-15 17:03

Szia! Csak pár tipp! Délelőtt egy kocka csoki nem árt meg, ha tényleg csak egy kocka. :) Ha a feszültségmentes napodhoz az kell, ne aggódj miatta. Azért nem kell kihagyni az ebédet. Az más eset, ha egy tábla csúszott le "véletlen".Smiley Ilyen esetben én is kaja kihagyással vagy extra mozgással kompenzálok. Ha úgy érzed gyenge, erőtlen vagy, akkor növeld a kalóriabeviteled mert az jelzés, hogy a szervezeted kezd koplalásba átmenni. Inkább hosszabb idő alatt fogyj le, mint sehogy. Sok sikert!

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő