Fórum

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Fórum profilkép
Gólyaneni
2017-01-12 18:38

Sziasztok!

Nagyon szeretem a kalóriagurut, sokat segít a diétázás kivitelezésében. Kíváncsi lennék, hogy kinek hány kilótól sikerült megszabadulnia amióta használja az oldalt. Én 7 hét alatt 5 kilóval lettem kevesebb.

Üdv: Gólyanéni

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2072
Fórum profilkép
eliza54
(Loboda részére, #2027)
2017-02-09 11:33

Gratulálok, példakép vagy számunkra Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2077
Fórum profilkép
kpt
2017-02-13 12:04

Bocsánat lehet hogy eretnek leszek. A súly nem minden, persze ha normál keretek között van.  Nálam vagy a mérleg rossz vagy más történik. Napi 1 óra válogatott sulyzós heti 7x, meg kardió és még kb másfél óra kirándulás a kutyákkal. 9 hét alatt 2 nadrágméret lefelé, vállban felfelé és a súlyom majdnem hogy változatlan.

A jelenlegi nadrágméret akkor is jó volt amikor a BMI normál alsó részén voltam és most is, csak felül nem volt izom.
Ha csak a súlyt nézném akkor BMI szerint túlsúlyos vagyok, ami marhaság.
Ne hajszoljátok a fogyást. Figyeljetek oda hogy mit esztek, mozogjatok és érezzétek jól magatokat ! Kevés cukor, só, zsíros és szénhidrát. No kóla és szemét kaja.
Sokanak 3-4 hétig meg sem mozdul a mérleg nyelve, és elmegy a kedvük, feladják. Ne tegyétek, normális.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2078
Fórum profilkép
yoyo
(kpt részére, #2077)
2017-02-13 15:02

Ez így van nem csak a súly számít. De, amíg sok a fölös kiló, addig a mérleg is megteszi. Én mindig azt tanácsaolom fotózni kell magunkat, mert azon mindig látszik minden változás. Amikor már valakin kevés fölösleg van, akkor a mérleg már nem, vagy csak nagyon lassan megy lejjebb, főleg, ha közben erősödünk is. Ez eltudja venni az ember kedvét. Ilyenkor már a fotó mindenképp jobb mint a mérleg, mert azon látszik a változás, ami fenn tudja tartani a motivációt.

 

Egyébként a BMI jó, de az izmot nem tudja figyelembe venni. De a túlzott soványság, vagy elhízás mértékét jól mutatja. Igazából erre van kitalálva.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2100
Fórum profilkép
Mela345
2017-02-21 09:49

Sziasztok!

Én tavaly Január végén regsiztráltam erre az oldalra egy nagyon kedves ismerősöm által.

1év alatt sikerült 25kg-t fogynom és összesen 41cm-t.

Mostanában a szervezem megállj-t parancsolt ingadozik,de nem adom fel.

Szeretnék még menni lefele,ami menni is fog csak ki kell várni.

Nekem nagyon nagy áttörést jelentett ez a 25 kg,mivel mindig is túlsúlyos voltam állandóan küzdöttem vele.

Köszönöm,hogy megoszthattam veletek mindenkinek kitartást!!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2102
Fórum profilkép
Melcsi3
2017-02-21 22:16

Sziasztok! Én november elejên kezdtem 79 kg voltam és karácsonyra 71-re lementem. Most nagy nehezen egy hónap alatt max 1 kg ha lemegy. Jelenleg 69 kg körül járok, heti 2-3 konditerem és persze az étkezés odafigyelêse mellett. Mit ne mondjak nagyon nehéz, főleg úgy hogy mêg legalább ugyanennyit szeretnék fogyni. Mindig azt mondom az edzőmnek, hogy minden egyes dkg-ért keményen kell küzdenem, pedig pár éve még el sem tudtam volna képzelni, hogy nekem súlyproblémáim lehetnek. Kitartást kívánok mindenkinek.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2104
Fórum profilkép
MESEK
2017-02-23 09:56

Februar 1-en eltortem a bokamat; a kaloriaguru segit abban, hogy a mozgashiany miatt ne hizzak el tulsagosan, kontrollalom vele a kaloria fogyasztasomat

penteken megyek "lebojt" kurara 6 napra; azt remelem, hogy leadok nehany kilot drasztikusan es utana folytatom az egeszseges etkezest, es meg nehany het mulva ujra yogazhatok, setalhatok.

van valakinek tapasztalata a lebojtrol?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2105
Fórum profilkép
yoyo
(MESEK részére, #2104)
2017-02-23 11:12

Léböjt kúrát nem csináltam, de régen egyszer még "kezdő" fogyókúrázó koromban egy hétig kibróbáltam egy fehérje turmix diétát (nem említem a nevét nehogy valaki kipróbálja, de te is tuti ismered). Egy hétig csak azt a bizonyos fehérjét lehetett inni.

 

A hatás: állandóan gyenge és fáradt voltam, mely egyre fokozódott. Végül 1 hét után abba hagytam. Persze most már tudom milyen hülyeség.

 

Szerintem próbáld ki, ha akarod (gondolom most úgy is csak fekszel). 1-2 nap biztos nem árt (legfeljebb méregtelenít), de ha szarul vagy ne eröltesd tovább.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2131
Fórum profilkép
Noemi6
(MESEK részére, #2104)
2017-03-28 11:50

Kedves Mesek!

Epp befejztem a levelet,mikor lattam,hogy mar tul vagy a bojton

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2148
Fórum profilkép
ancsapancsa
2017-04-07 19:05

sziasztok!!

2015 május 26 án kezdtem és 44.1 kg-ot sikerült leadnom de nem csak a klória guru segítségével sokat segített ez az oldal is a számolásban és utána tudtam nézni mit hogy csinálja stb :)

Üdv :Annamária

 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#2175
Fórum profilkép
Mexikoi
2017-05-15 21:47

Sziasztok!! Sokszor probalkoztam mar kulonbozo dietakkal, de a vegen mindig  jojo effektus lett a vege. 

Most egy dietas orvosra talaltam ra (kollegaim ajanlasara), ahol egy 4 honapos kurat kezdtem el majus 27en 82kg, 101 cm haskormerettel, 86cm derekboseggel.

Az elso 6 napra lebojt kurat kaptam, napi kb 5,5 l folyadekot (4,2 l viz, 1 l powerade es 0,3 dl feherje ital ) kellett meginnom.

Utana kezdtuk a dietat, 1200-1300 cal naponta, 5szori etkezessel.

 

Mult heten a merleg mar 76kg-t mutatott, derekbol 8cm, haskormeretbol pedig 15cm ment le.

Ujra elkezdtem futni, bar meg nem hozom a regi formam (8kmeket futottam hetente 4x) azert mar latom a valtozast, naprol napra jobban megy es valahogy a ruhaim is kenyelmesebbek.

Hetente jarok kontrollra, akkor merunk is es akkor kapom meg a kovetkezo heti dietamat. 

Lassan epitkezunk, de borzasztoan motival, hogy gyakorlatilag ehezes nelkul tudom vegigcsinalni es lassan beleferek a 1,5 evvel ezelotti ruhaimba...

Sok sikert mindenkinek...!!

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő