Fórum

Mikor kezdted? Hol tartasz?

Fórum profilkép
Gólyaneni
2017-01-12 18:38

Sziasztok!

Nagyon szeretem a kalóriagurut, sokat segít a diétázás kivitelezésében. Kíváncsi lennék, hogy kinek hány kilótól sikerült megszabadulnia amióta használja az oldalt. Én 7 hét alatt 5 kilóval lettem kevesebb.

Üdv: Gólyanéni

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3043
Fórum profilkép
Dia1985
(Gólyaneni részére, #3042)
2021-02-19 12:19

Nagyon szépen köszönöm a választ! Teljesen egyetértek, és már másként is tekintek a dologra! Igen ndkem is van egy elérni kívnt súly ami után nem leszek ennyire szigorú, de nagxon oda fogok figyelni! Nekem sem mindegy mennyit mutat a mérleg! Hogyan nézek ki!  Egyenlőre sétálok emelkedőn futópadon, úgy néz ki egyenlőre beválik de nagyon szívesen veszem a tanácsokat! Köszönettel: Dia

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3044
Fórum profilkép
sasa1100
(telstar részére, #3012)
2021-02-22 08:13

üdv

az ennyi idő alattg nagyon kevés 7 hét az majd két hónap ott a minimum a 7 kg mozgás nélkül. én heti 1,2 kg-t tüztem ki célnak mozgás szegénység melett ez megy van mikor 90 dkg/hét s van hogy 1,3kg/hét. a cél 40 hét min 40 - 48 kg

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3045
Fórum profilkép
Gerika123
2021-02-23 17:56

Sziasztok!                                                                                                      Szerintem is zseniális ez az oldal. Én 1 hete találtam rá és 4 napja használom. Döbbenetes, de én 2 kg-ot fogytam. Ráébresztet, hogy nem az a baj , hogy sokat eszem ( kalóriában), hanem inkább az, hogy mit eszem ( szénhidrát -zsír-fehérje arányra gondolok) . Így tudatossabban látom, hogy hol volt nálam a gond. SmileyMost már futok is napi 10 percet. Eddig nem volt hozzá kedvem. Nagyon köszönöm, hogy használhatom ezt a zseniális szoftvert. Szerintem nagyon felhasználó barát. 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3046
Fórum profilkép
szszabi
2021-03-05 13:19

Sziasztok!

Január 13-án kezdtem 109,9 kilóval...

Azért,mert a szomszédok panaszkodtak,hogy túl hangosan nyögök reggelente szex közben. Pedig csak a zoknimat húztam fel. Na,ennyi a vicc része.

Pincér vagyok és az utóbbi hónapok semmittevése rámdobott jópár kilót.

Szóval eldöntöttem,hogy lefogyok 85-re és kész. Nem bonyolítom túl,mindent eszem amit eddig,csak éppen pont a felét. Tizórai és uzsonna is van:gyümölcs vagy joghurt.

Az első 5 napban rendesen éhes voltam,de kb. két hét alatt hozzászoktam a mennyiséghez. Heti 3X egy óra kocogás,3X egy óra evezőpad. Naponta fogyasztok még 1ek. lenolajat és 2ek. almaecetet. Tartok heti egy "szabadnapot",akkor mindent szabad (haboskávé,süti,sör). 

Március 3-án 100,2 kg-ot mutatott a mérleg. Teljesen elégedett vagyok :)))

Kitartást és akaraterőt kívánok mindenkinek! Bíztassuk,motiváljuk egymást!

 

Üdv

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3047
Fórum profilkép
Gólyaneni
(szszabi részére, #3046)
2021-03-06 05:12

Olyan jó ilyen humoros és  pozitív hozzáállásról szóló bejegyzést olvasni. Persze akaraterő is kell, de ez már fél győzelem. Neked sikerülni fog

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3049
Fórum profilkép
bubu46
(Gólyaneni részére, #3047)
2021-03-06 09:47

Így kell ezt csinálni, hajrá ! Én is 7 kg -ot fogytam idén - nálam is van nasi nap, bár nem hetente ( 2 szelet torta)...És ha megtorpan a  fogyás annak ellenére, hogy nem vétkeztem - hát nincs pánik és folytatni kell ! Kitartás !

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3055
Fórum profilkép
szszabi
(bubu46 részére, #3049)
2021-03-07 18:38

Kösz a bíztatást!

Ti hogy álltok,mi a célotok?

Szerdán mérlegelés,majd tudósítok. Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3056
Fórum profilkép
Smile5000
2021-03-08 06:50

Szenzációs a program!Smiley

Egy hete átmentem tudatos táplálkozóba. Eddig sem ettem sokat, de rendszertelenül és számolatlanul. Múlt hét kedd óta tart a megvilágosodásom. Egyenlőre fogyni szeretnék, de később a szintentartás lesz a cél. Az elmúlt 6 napban pedig 1,7kg-mal mutat kevesebbet a mérleg, amire nem is számítottam. 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3058
Fórum profilkép
Hutyi
2021-03-08 15:31

Mindenkinek Gratulálok. Harmadszori visszatérő vagyok. Sajnos eü problémáim vannak így nem dicsekedhetek.

Nálam 1 hónap kell, hogy elinduljon a súly lefele, viszont a centik szépen mennek lefele.

Valamiért az anyagcserém így dolgozik. Kardioba nem mozoghatok, viszont szeretem a kertet, szeretek sétálni így ezeket a mozgásformákat gyakorlom.

Most remélem kitartóbb leszek.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#3060
Fórum profilkép
szszabi
(Hutyi részére, #3058)
2021-03-08 17:54

Mindent bele! Kitartás!

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő