Fórum

Akinek nem megy egyedül, ide!

Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-17 22:16

Helló mindenkinek! 

Nem jutott eszembe jobb cím, magamból kiindulva. Hónapok óta küszködök 5-6 kg leadásával. No kitartás, no önbizalom, no ösztönzès. Több alkalommal belekezdtem már ilyen-olyan fogyókúrás módszerekbe. De sajna mindig visszaesek. :(  

Szeretnèm , ha hozzám hasonló gondokkal küszködők csatlakoznának, ès segítenènk egymást . Ötletekkel, receptekkel, egymás ösztönzèsèvel.

Szèp estèt mindenkinek! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1340
Fórum profilkép
luluanyukaja
2015-10-09 14:23

Sziasztok.

 

Most csak egy gyors bekukk, aztán majd még írok: ) csak saramatenak lógok egy kis matekkal. Közelítőleg jó,  amit írtál,  bár en még mindig egy-2 száz kcal-lal magasabbrol indulnék.  Itt van egy összefoglaló,  ami alapján eléggé szemelyreszabottan lehet kcalt számolni,  ha nincs kedved atbongeszni, akkor én szívesen kiszamitom Neked, de ahhoz kell majd néhány paraméter,. Amúgy itt a kaloriagurun is van napi energiaszukseglet számláló,  amibe reszletesen beirhatod a napi alvás,  mozgás, munka egyéb aktivitas mennyiséget és nagyon szépen kiszamitja a fogyashoz szükséges kcal mennyiséget.  Akár minden napra kiszamithatod, ha tudod előre,  hogy épp mennyire lesz aktív a napod.

Na majd még jövök: )

 

Mindenki nagyon ügyes ám ;)

Eri32. Sztem simán meg ledz a 65 kg karácsonyig! Hajrá 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1341
Fórum profilkép
mimy
2015-10-10 15:22

Sziasztok Lányok!

 Tudnátok némi hasznos tippel szolgálni számomra ami rövid időn belül elindítja a hasi zsírpárnák kissebbedését is? 
A kilók igen lassan mocorognak, talán mert az utóbbi időben a torna egyáltalán nem fér be suli és munak mellett a napjaimba.....a legnagyobb bajom, hogy bár a fenekemből és combomból szépen lassan mennek le a mm-ek, a pocak körüli úszógumiból semmi....és így már elég látványos a különbség és  kibuggyan az a hasi háj  nagyon csúnyán,ami engem nagyon nagyon zavar Smiley
Ki mit javasol? Mit nem szabad enni, mit kell többet enni, milyen mozgást próbáljak meg beiktatni, hogy a pocak is szépen laposodjon? 

Előre is köszönöm szépen a tippeket,mert angyon el vagyok kenődve miatta ... Smiley 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1342
Fórum profilkép
saramate
2015-10-10 16:03

Sziasztok!

 

Jó olvasni Titeket! Megnyugtató, hogy nem csak nálam csappan meg időnkénta  lelkesedés és motiváló, ahogy túllendültök a holtpontokon. Ez nekem is erőt ad. Kitartás, csajok! ha másért nem, az én fogyókúrám sikeréért SmileySmileySmiley.

 

Köszönöm, Luluanyukája! Kiszámoltattam az oldal kalóriaszámlálójával és akár 2100 kalóriát is ehetnék. Mindjárt jobban hangzik az az átlagos 1300, amit tartanom sikerült az elmúlt 15 napban. :-). Úgyhogy nyomok is egy kis vitamint szőlő formájában.

 

A haseltüntető gyakorlatok engem is érdekelnek, bár tartok tőle, hogy a jó öreg hasprésnél nem lesz jobb ajánlat. :-(

Szép napot!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1344
Fórum profilkép
Feddygirl
2015-10-12 17:10

Sziasztok! 

Én egy hete kezdtem el a fogyókúrát és a sportot...sajnos én sem vagyok kitartó...nagyon szeretek jókat enni és a lustaságom is sokszor közbe szól. Remélem egy ösztönző csapatban könnyebb lesz Smiley Hajrá mindenki!!!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1345
Fórum profilkép
eri32
2015-10-13 06:14

mimy!

ha szereted a gyömbért akkor vgyél friss gyöbért tegyél fel 1 liter vizet forrni reszelj bele egy kb 2 cm es friss gyömbért egy egész citrom levét pár szelet uborkát és pár levél mentalevelet hagyd állni amíg kihül aztán szűrd le tedd hűtöbe másnak kortyolgasd el főleg étkezések előtt csodákra képes .A másik ha mégis mozognál azt tedd úgy hogy vegyél chilis masszázsolajat azzal kend be a pocakodat folpackozd be én úgy tornázz csíp,de öli a zsírpárnát ezt úgy is csinálhatod hogy beülsz egy infraszaunába.Centik tőnnek el tőle legaláb is nekem bevált

Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1346
Fórum profilkép
eri32
2015-10-13 06:16

lányok!hasra nagyon jó ha leguggoltok aztán hirtelen felurgatok kéz lendít és felugrasz ebből napi 30 aztán volt has nincs has !vagy fordított hasprés nem a testedet emeleg hanem belekapaszkodsz valamibe és a lábat emelgeted nekem a gerincem miatt csak így megy de jó nagyon

Hajrá mindenkinek!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1347
Fórum profilkép
Feddygirl
2015-10-13 12:08

Ez a gyömbéres cucc jól hangzik, kipróbálom mindenképp...és akkor az edzést is bővítem egy kis fordított haspréssel. Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1348
Fórum profilkép
Galadriel85
2015-10-14 16:59

Sziasztok!

 

Talán van még itt olyan, aki emlékszik, hogy egyszer már belevágtam itt egy fogyókúrába, de őszintén bevallom, csúfosan elbuktam és meg van a "jutalmam" is érte: két további plusz kiló. :(

Azt hiszem, túl nagy elvárásoknak akartam megfelelni, abba tört bele a bicskám. Most szeretném újra megpróbálni, ésszerűen, normálisan és azt se bánom, ha egy hónap alatt nem fogyok le azonnal tíz kilót. :)

A kalóriadeficites módszert választottam (-500 kcal) annyival kiegészítve, hogy egy kicsit csökkentettem a szénhidráton is a fehérje és a zsír javára. Pontos célom is van: 16 kilót szeretnék magam mögött hagyni.

Remélem, nem bánjátok, ha újra becsatlakozom, ígérem, megpróbálok tevékenyebben részt venni a fórum életében. :) Mindenkinek sok sikert a fogyókúrához és jó egészséget Kívánok!

 

Üdvözlettel: Galadriel

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1349
Fórum profilkép
pizsu1
2015-10-15 13:18

Helló, számolni kell a Kcal és a CH gr ban és menni fog. Nekem 8 ment le és most esem a maradék hétnek.

Üdv Zs

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1350
Fórum profilkép
Galadriel85
(pizsu1 részére, #1349)
2015-10-15 15:12

Szia!

Ez nagyon bíztató! SmileyGratulálok az eddigiekhez és sok sikert a továbbiakhoz!

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő