Fórum

Akinek nem megy egyedül, ide!

Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-17 22:16

Helló mindenkinek! 

Nem jutott eszembe jobb cím, magamból kiindulva. Hónapok óta küszködök 5-6 kg leadásával. No kitartás, no önbizalom, no ösztönzès. Több alkalommal belekezdtem már ilyen-olyan fogyókúrás módszerekbe. De sajna mindig visszaesek. :(  

Szeretnèm , ha hozzám hasonló gondokkal küszködők csatlakoznának, ès segítenènk egymást . Ötletekkel, receptekkel, egymás ösztönzèsèvel.

Szèp estèt mindenkinek! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1246
Fórum profilkép
eri32
2015-08-26 06:23

vanity!szia én itthon nyomom jobban szeretek egyedül szenvedniSmileymost már a futást is beiktatom heti 3 szor 40 perc ezmellé megy heti kettő intervallum Tatarek Rezső ironbox és heti 4 súlyzós edzés .Már rossz ha nem mozgok ,ami jó jel.muszáj a változatosság nem csak hogy ne unjam meg, hanem mert ha csak egy mozgásformát csinálsz megszokja a szervezet és akkor vagy emelni kell rajta amit a végtelenségi nem lehet vagy kevesebbet enni de akkor meg belassul az anyagcsere .Én így verem át a testemSmileyNálam keményen áll a mérleg 82 kilón.De még nem idegesít annyira kap még 1 hetet aztán odakoppintok Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1247
Fórum profilkép
vanity
(eri32 részére, #1246)
2015-08-26 22:37

Szia! 

Jól odateszed magad edzés terén! :-) Én ma sem voltam edzeni...itthon egy rövid videónak még nekiállok alvás előtt azért.

Hajrá!! Kitartást és mozdulni fog a mérleg nyelve!! Persze lefelé ;-)  

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1248
Fórum profilkép
eri32
2015-08-28 08:05

vanity!hát most pár nap kimaradt az edzésből ,mert megjött és hát finom szólva belehaltam ebbe a 3 napba!de a kajára odafigyeltem.A mérleg most nem érdekel csak a laza nadrágok SmileyKitartást neked is!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1249
Fórum profilkép
luluanyukaja
2015-08-28 21:46

Eri. Épp kérdezni akartam, h mi van a Mikulassal :). Lehet, h emiatt is állt a súlyod. Én ilyenkor képes vagyok 2 liter vizet is visdzatartani...

Laza nadragrol jut eszembe, jelentem rólam is esik le a nyár elejen vásárolt 42-es kollekció: )

Hajrá! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1250
Fórum profilkép
luluanyukaja
(akinomy86 részére, #1242)
2015-08-28 21:47

Sikerült visszarazodni az életmód váltásba?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1251
Fórum profilkép
eri32
2015-08-29 07:39

luluanyukája!

igen a mensi volt a bűnös meg a víz amit visszatartott a szervezetem .Azóta lement még fél kilószóval megyeget lefelé.Le kellett venni a spirálomat ,mert benőtte magát .Ráadásul nem is fájt meg semmi nekem nem tűnt fel hogy gáz van.Doki közölte hogy cytológiára menjek 5 hét múlva eredmény aztán másik spirál addig meg óvszer.Hát mondtam neki hogy erről adna igazolást is ?!mert az uram kiakad az tuti még tini korunkban használtuk óvszert akkor is vagy kétszer SmileyMeló ügyben még semmi hír majd hétfőn .....

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1252
Fórum profilkép
mimy
2015-08-29 11:41

Sziasztok! :)
Én is Noncsihoz hasonlóan szenvedek....néha lemegy pár kiló de aztán sajnos vissza is jön :( Most pár napja,hogy rátaláltam erre az oldalra és nagyon megtetszett(főleg a kalóriatáblázat,mert nagy segítség). Most próbálkozom azzal, hogy a napi kalóriabevitelre figyeljek oda legjobban,és arra is hogy naponta legalább 20,de inkább 40-50perc torna/aerobik is beleférjen az időmbe.

A kérdésem az lenne a hozzászólásokat olvasva, hogy ki mennyi idő után kezdte érezni a  ruháin, hogy kezdenek elég "nagyok" lenni? Ki melyik diétát csinálja? Mire kellett a legjobban odafigyelnetek az elején,mi volt ami a legnehezebben ment? 
Köszi a  válaszokat! Smiley
 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1253
Fórum profilkép
luluanyukaja
(mimy részére, #1252)
2015-08-29 13:06

Szia mimy.

En olyan 5-6 kilonkent érzem,  h nagyok a ruhák. De ez attól is függ,  h mit és mennyit mozogsz. Intenzív edzés mellett hamarabb tomorodik az ember lánya. 

Én nem dietazom, hanem kalóriát számolok és igyekszem minőségi tapanyagokat fogyasztani. Az elején sztem mindenkinek más a nehéz.  Nekem sok problemam volt a megfelelő mennyiségű víz fogyasztassal, valamint a rendszeres evessel. Hajlamos voltam inkább koplalni, aminek egyenes következménye a falasi kenyszer. Kb2 havonta beleunok és olyankor lazitok, de mindig visszatérek,  ezért a fogyasom bár lassú,  de ütemes.  Egyszer 3 kilót egyszer meg 2-ot jojoztam vissza, de nem hagytam, h több szaladjon vissza. A másik,  ami nehéz volt, hogy a rendszeres mozgásra rávegyem magam. Most már ez is sikerült.  Plussz még nehéz volt megtanulnom, h indokolatlanul ne essek bele onjutalmazasba, ezért inkább van egy heten egy nap, amikor egy kis darab csokit elmajszolok, persze beleillesztve a kaloriakeretembe, kezdetben ez heti 2szer volt, de most már csak egyszer. Ezen kívül a menstruacio előtti héten allandoan a csoki körül forgott az agyam, barmit tettem is. Rajottem, h ilyenkor 20-30 g-mal novelem a jó ch-bevitelt meg csinalok dietas kakaos piskotat vagy barmilyen dietas sütit, akkor nem olyan vad ez az érzés. 

Te milyen parameterekrol indulsz és mi a célod?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1254
Fórum profilkép
mimy
(luluanyukaja részére, #1253)
2015-08-29 15:12

A csokival és a gumicukorral nekem is gondom lesz,mert nagyon édesszájú vagyok,ha rámjön az édesség5perc...máskor viszont hetekig nem kívánok semmi édességet.

Én 94-96kg-ról indulok és 80kg a célom :D 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1255
Fórum profilkép
eri32
2015-08-30 07:42

mimy!üdv a csapatban! én 92 kilóról indultam júliusban most 82 kiló vagyok!én sok fehérje kevés szénhidrát alapon fogytam ennyit.46 os méretem volt most 44 .A 42 es is feljön de nem tudom még begombolni .Intervallum edzést súlyzós edzést csinálok 40 perc heti 4 szer és heti 2 szer 40 perc futás.Kenyeret cukros dolgokat nem eszek néha egy kis csoki befigyel,de befér .Sok folyadék fontos meg a vitaminok.Én szedek c vitamint ,omega 3 at calcium magnézium és egy jó multivitamin.Én bevetettem az l-carnitint edzés előtt fél órával veszem be eszi a zsírt segít hogy kitartóbb legyél az edzésben.Nekem a legnehezebb,hogy közben főzök a családra 2 gyerek +az uram.Ők imádják a mindenféle húsokat sült krumplit hamburbert.A múltkor is kínok közt kentem meg a ygereknek a nutellás kiflit.SmileyÉs meg is áll a súlyom most kezd el menni lefelé ,de ilyen 30 dkg -ként.A lényeg tarts ki és annyit mozogj amennyi jólseik ne erőltesd agyon magad ,mert elmegy a kedved.Itt kaphatsz bátorítást !Hajrá örülök hogy csatlakoztál

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő