Fórum

Akinek nem megy egyedül, ide!

Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-17 22:16

Helló mindenkinek! 

Nem jutott eszembe jobb cím, magamból kiindulva. Hónapok óta küszködök 5-6 kg leadásával. No kitartás, no önbizalom, no ösztönzès. Több alkalommal belekezdtem már ilyen-olyan fogyókúrás módszerekbe. De sajna mindig visszaesek. :(  

Szeretnèm , ha hozzám hasonló gondokkal küszködők csatlakoznának, ès segítenènk egymást . Ötletekkel, receptekkel, egymás ösztönzèsèvel.

Szèp estèt mindenkinek! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1233
Fórum profilkép
vanity
(eri32 részére, #1228)
2015-08-23 21:50

Szia! 

Köszönöm a választ! 

A zsírégető 1000 mg l-carnitint tartalmaz, ebből 2 db-ot veszek be edzés előtt. Szedek ilyen komplex tablettát calcium magnézium D3 zink van benne. Folyadék bevitelre figyelek, 2 liter meglegyen és edzés közbe 1,2 liter mert általában kétszer töltöm a kulacsom. 

Utánanézek az olvasmánynak amit ajánlottál.

Köszönöm a segítséget! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1234
Fórum profilkép
vanity
(luluanyukaja részére, #1232)
2015-08-23 21:58

Nem lep meg a véleményed ami az étkezésem illeti, nem bántottál meg :-) 

Az angolt mindenképp tanulnom kell, de megérteném az instrukciókat amit az edző mond és meg is mutathatja ha nem érteném, szóval tényleg nincs akadálya igazából :-)

Rendben, írok majd privátban, és köszönöm a segítséged!! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1235
Fórum profilkép
luluanyukaja
(eri32 részére, #1230)
2015-08-23 22:16

Hogy állsz most? En ma egy kicsit megcsusztam a kajaval :(

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1237
Fórum profilkép
eri32
2015-08-24 10:30

vanity!

jó úton jársz ami még fontos a rendszeresség ,hogy tudja a szervezet mikor jut tápanyagokhoz.és igen a jó szénhidrát fontos pl.én edzés után 40 g zabpelyhet beleteszek kb 3 dl vízbe vagy kettőbe beteszem a mikoróba egy percre ott jól bedagad aztán belekeverek ehetőleg még egy adag fehérjeport és kész is az edzés utáni töltő kaja.Gyümölcs -azzal vigyázzál grapefiut alma ilyesmi menjen meg néha banán ,de ezeket délelőtt edd.és ami nekem is nagy bajom a türelem .légy türelmes ez nem verseny .beindul és akkor kapsz egy kis löketet hogy folytasd.Nekem 60 kg a cél most 82 vagyok 92 kg voltam július 1 jén kezdtem!de most kicsit áll a dolog ,de nem ugrok be neki ilyenkor emelek kicsit a szénhidráton 2-3 napig aztán ismét visszatérek ahhot ami be lett állítva és a fogyás újból beindul.kicsit be kell csapni a szervezetet hogy ne pánikoljon be és kezdjen el raktározni!Hajrá kitartás és szinte minden nap itt vagyok ha bárki gondolja facebookon szivesen felveszem a kapcsolatot !

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1238
Fórum profilkép
eri32
2015-08-24 10:34

luluanyukája!nos ami a kaját illeti a héten volt némi csalás augusztus 20 nálunk nagy családi banzáj búcsú  meg minden szóval anyóséknál befigyelt a jó kis baconbe tekert csirkemáj sült csirkecom rántotthús de köretet nem ettem hozzá csak savanyút este meg pácolt tarja sült csülök szóval nem volt egyszerű este túrósalátát ettem mert az volt hozzá egy kis csülökkel.muszáj voltSmileyde aztán másnap kuss volt.csináltam amit eddig csirkemell bulgur és főtt brokkoli .....most állok 82 kilón ,de nem baj türelmes leszek.ma voltam állásinterjún remélem megkapom a melót .Pénztárbizonylati munkatárs leszek,ha engem választanak ,de jó lenne jó fizu itt van helyben és pont nekem való szóval szurkoljatok ezerrel az Erinek!köszi

 

veled mi újság?bírod még?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1239
Fórum profilkép
luluanyukaja
(eri32 részére, #1238)
2015-08-24 13:17

Bírom : )

A tegnapi kilengesem után este lenyomtam egy intervall edzést az érzés kedvéért : )

Ma visszaállt minden. A sulyom maradt. Azt még nem írtam,  hogy erre a hétre volt célnak kiűzve,  hogy 6-ossal kezdődjon a kiloim száma :) ez teljesítve, még ha csak 20 dekaval is van 70 alatt, de 6ossal kezdődik : ). 82 kilosan nem is mertem erről álmodni.  Az edzesek miatt kompaktabb vagyok, ezért senki se hiszi el, hogy 70 kiló körül mozgok :) mindenki alabecsuli.

 

Jujj ez a 20-ai banzaj jo kis erőpróbának bizonyult, de megtalaltad is kiskapukat. Én annak a híve vagyok, h nem fogom magam ostorozni, ha néha lecsúszik ez-az, csak nem akarok visszaterni ahhoz, ahogy régen ettem. Egyébként a tegnapi rosszalkodasnak meg is lett az eredmenye... Egész éjjel a savammal küszködtem.

 

Megy a drukk a meló miatt, remélem megkapod! ;) majd írj,  h mi volt

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1240
Fórum profilkép
eri32
2015-08-24 17:32

luluanyukája!

hát köszi a drukkot úgy izgulok,hogy a mensim se jött meg pedig ma van a napja ,de nem parázok baba nem lehet spirál még fent van ,de pénteken leveszik.Most megint görcsölhetek hogy ne essek teherbe amíg nem kapom meg a másikat.Smileycsak május környékén akarunk nekiállni hármaskának Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1241
Fórum profilkép
eri32
2015-08-25 08:31

akinomy !voktory 77 !megkaptam az üziteket ,de hiába megyek rá nem tudom elolvasni?a facebookon Magasiné Eri néven találtok Nagyvázsonyban élek!keressetek meg és jelöljetek be aztán irjatok üzit annyi szöveggel,hogy fórum Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1242
Fórum profilkép
akinomy86
2015-08-25 12:11

Sziasztok.

 

Elnézést, hogy ilyen sokáig eltűntem. Nagyon sok program volt. Kenutúrán voltam a hosszű 7végén, ahol sok kenyeret, konzervet ettem és hát volt alkohol is bőven, tehát nem csodálkozom hogy nem sikerült fogyni, sőt...

Visszajött 1,5kg, tehát a vágyott 6-ossal kezdődő számot nem sikerült elérnem.

Nem csüggedek, még nagyobb erőbedobással kezdem a hetet. Elkezdek trx-re járni, heti 1x. Ettől várok kis változást, azt monjdák, nagyon alakformáló edzés.

 

Üdv az újonnan csatlakozóknak! :)

Eri, megkereslek a neten mindenképpen.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1245
Fórum profilkép
vanity
(eri32 részére, #1237)
2015-08-25 23:00

Szia eri! 

Ügyes vagy ami a fogyást illeti, csak így tovább! ;-) Nekem a héten még nem sikerült eljutnom edzeni sajnos :(  A fehérjeporom is elfogyott, szóval nem vagyok teljesen belendülve...

Igen a gyümikkel vigyázok, a banánt mondjuk nem tudom megenni, de azon kívül mindent :-) 

Csináltam holnapra paradicsomos, olívabogyós, suromi-rák salit. Eszek mellé puffi rizs, délután meg zöldség csak.

Te jársz edzeni, vagy otthon tornázol valamit? 

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő