Fórum

Akinek nem megy egyedül, ide!

Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-17 22:16

Helló mindenkinek! 

Nem jutott eszembe jobb cím, magamból kiindulva. Hónapok óta küszködök 5-6 kg leadásával. No kitartás, no önbizalom, no ösztönzès. Több alkalommal belekezdtem már ilyen-olyan fogyókúrás módszerekbe. De sajna mindig visszaesek. :(  

Szeretnèm , ha hozzám hasonló gondokkal küszködők csatlakoznának, ès segítenènk egymást . Ötletekkel, receptekkel, egymás ösztönzèsèvel.

Szèp estèt mindenkinek! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1450
Fórum profilkép
Beu
2016-01-02 07:06

Sziasztok! Gondoltam csatlakozom hozzátok, mivel már többszöt probálkoztam a fogyókurával(több-kebesebb sikerrel) de most valahogy nem megy egyedűl!! Kicsit elhanyagoltam magam az utobbi időben ès azon kaptam magam hogy elég durván elhíztam!Szeretnèk változtatni az èletemen mert tudom, hogy máskèpp nem megy!! Ha van valakinek tanácsa milyen diètát illetve mozgást érdemes elkezdeni szívesen várom a tanácsokat!!Előre is köszönöm!!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1451
Fórum profilkép
krisztinahajnalka
2016-01-02 10:52

Kedves Beus...

 

nincsen ebben semmi titok

kalóriaszámolás(itt nagyon jó helyen vagy)

mozgás(olyat csinálj,amit szeretsz...ha eddig a fizikai aktívításod a 0 felé tendált,akkor kezdj el sétálni...én pédául imádok méricskélni..kapható egy lépésszámláló ketyere adecathlonban..ezzel mindennap mérheted,mennyi kalóriát égettél el gyaloglással)

és aharmadik legeslegfontosabb feladat...megérteni,mi az elhízás oka..jó persze tudom..sokat ettél..de miért????mit kompenzálsz,ajánlanék ehhez a harmadik ponthoz egy nagyszerű könyvet:Lukács Liza  az éhes lélek gyógyítása..

ennyi lenne

 

puszi

kriszti

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1452
Fórum profilkép
eri32
2016-01-02 15:14

hello csajok!Boldog Új Évet mindenkinek!

Jelentem minden ok velem /velünk továbbra is tornázom kismamatorna persze.Babuci jól van 15 hetes vagyok most és nem híztam egy dekát sem !64 kg vagyok és az epediáta miatt eddig nem híztam de nem is szeretnék 7-8 kilónál többet felszedni !meséljetek kivel mi újság?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1463
Fórum profilkép
mimy
2016-01-07 18:33

Sziasztok Lányok!

 

Boldog Új Évet! :)

 

Rég hallottatok rólam....feladtam a küzdést :( ennek eredményeként a felesleg +1-2kg is felcsúszott.

 

Mérleg:180cm,97kg

Cél:76kg

Különbség:21kg

 

Ha fene fenét eszik is,nekiesek és megcsinálom!Nem vagyok nagyravágyó,ha idén lemegy a fele már boldog leszek! :)

 

undorító,borzasztó,szörnyű....így tudnám jellemezni a tükörképemet. A felesleg hurkák formájában has és comb területen a leglátványosabb és legvisszataszitóbb ....sok edzésprogit olvastam,de még nem döntöttem mit csinálok. Edzőterem kizárt,nem fér bele a napomba sehogy sem,és őszintén szóval lesülne a bőr a képemről ekkora testtel oda bemenni :/

 

Kocogni,futni szeretek,de ilyen hidegbe és sötétbe nem visz rá a lélek....ezzel tavaszig várunk :)

A 30napos guggolósdit tegnap újrakezdtem,és nasi helyett répát rágcsálok,de egyenlőre ennyi.

 

El vagyok kenődve,így nehezen veszem rá magamat a dolgokra.... :'(

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1466
Fórum profilkép
Marianna13
2016-01-09 10:26

Sziasztok. :) Az elmúlt egy évben rendkívül elhanyagoltam a testem. Amikor kicsit szomorkàdabb voltam egyből vagy a sok csoki..vagy a vörösbor volt az ami lelki tàmaszt nyújtott...Így a 60kg gyorsan 78kg-ra vàltott. Korábban is volt ez hasonlóan..volt rengeteg diéta amit kipróbàltam.Volt hogy 10kg-t leadtam..volt hogy visszahíztam.De ennyi még soha nem voltam mint most. Az elhatàrozàsom megvan.A cél 60kg. Hétvégén egyszer konditerem. Hétköznap 3szor itthoni edzés.Ez a cél. Nehéz lesz munka mellett (minden nap 11óra tàvolléttel)..de a célért mindent!! ;) Sok ösztönző videót nézek a youtubon. Tudom hogy képes vagyok mindenre..kitartással és életmódvàltàssal. Hajrá mindenkinek!!Ti is meg tudjátok csinàlni!! :) Aztán fogadjuk majd az elismerő dícséreteket! ;)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1467
Fórum profilkép
aylam
2016-01-09 19:40

Sziasztok! BUÉK!

Nagyon régen írtam ebbe a fórumba. Ennek oka hogy október óta nem használtam a programot. Meguntam a mindennapos töltögetést, méricskélést. Ugy gondoltam szemre is megy már a dolog és nem kell ezt minden nap felírni. Eltel 3 hónap és tartottam a súlyomat, még a karácsony sem okozott problémát. Nagyon örülök neki :-D
Kitartást mindenkinek, főként az újaknak mert csak az elején nehéz!
Nagyon jó ez az oldal ahhoz hogy segítsen elérnia célod.


 
 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1469
Fórum profilkép
eron
2016-01-18 15:08

Sziasztok! Én új vagyok és szeretnék egy kis segítséget kérni a fogyihoz. Újév, fogadalom. Soha nem fogadtam meg semmit, mert mindig baromságnak tartottam, meg különben is nem akartam én változtatni semmin. Elmúltam 30, idén leszek 32. Változtam. Mégis csak kellene változni. Letettem a cigit és megfogadtam, hogy alkoholt sem iszok egy éven keresztül. A cigi letétel ára, így 18-án...+4 kilcsi. Előtte a karácsony, ünnepek közötti otthon láblógatás másik +4. Szóval lett rajtam feles 8 kiló, amit nagyon szeretnék, nagyon gyorsan leadni. Most elkezdtem a kalóriaszámlálást, de hosszútávon tuti nem fog menni. Arra gondoltam, hogy minden este csinálok néhány guggolást, felülést meg fekvőtámaszt. Csak segít valamennyit...Időm és kedvem sincs nagy sportoláshoz. Tehát max. ennyi fér bele a keretbe. Szerintetek ez hatásos lehet? Köszi :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1470
Fórum profilkép
yoyo
(eron részére, #1469)
2016-01-18 18:24

3-4 hónap alatt lehet leadni 8 kilót. Esténként 30 perc mozgás + figyelj a kalóriabevitelre és lefog menni a fölösleg. Napi 5 kisebb étkezést tarts. Egy étkezés lehet egy alma is, csak a lényeg hogy sose legyél éhes, ill. ne várd meg, hogy éhes legyél. Mozgás és odafigyelés kell! Másként nem fog menni! 21,5 kilót fogytam eddig tapasztalatból beszélek.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1476
Fórum profilkép
danpress
2016-01-25 10:31

sziasztok

 

37 éves férfi vagyok, 195 magas, mindig sportoltam, de nagyon sokat ettem és a cigiről is leszoktam ---> 35 kiló súlyfelesleggel indultam tavaly nyáron.

 

azóta lement 15 kiló, hullámvölgyekkel. megosztanám a tapasztalataimat.

 

ami nem jött be:

- guggolás, felülés, stb. otthon. ettől csak izmosabb leszel, azaz nehezebb.. ami működik, és ingyen van: séta. nem kényelmes séta, hanem tempós gyaloglás. minimum 40 max 60 perc. ráadásul ha séta előtt guggolsz, felülésezel, erősítesz, az viszont segít, mert a kettő fokozza egymás hatását!

- nem jött be még a 2-3-4 naponta csalás.. :( . hiába tartom a diétát 2-3-4 napig, ha utána belecsalok, akkor semmi nem történik. minimum 5 nap kell ahhoz hogy meginduljon a fogyás, tehát az első 2 hétben nem érdemes csalni semmit! utána is csak hetente max 1szer (nekem)

- ami még nem jött be: szénsavas ásványvíz..:( sajnos annyira puffaszt, hiába nulla kalória. ugyanez a zéró kólával. csak az édesítős tea, meg a sima víz jött be, attól aztán lehet fogyni.

- ami még bejött, a folyékony édesítő. ilyen kis 2-3 decis kiszerelésben lehet kapni, de ugyanolyan íze van mint a cukornak - nekem a többi ilyen kristályos, szemes, stb formula nem jött be

- ja és a kalóriaszámolás :) enélkül mindig csaltam esténként, ez-az még belefér.. sajnos nem fér bele. tartani kell a tervet. én 150gr max szénhidrát, 250gr max fehérje, és 50gramm max zsírral dolgoztam naponta. ez tökéletes nekem.

sok sikert :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1479
Fórum profilkép
csempes
(eron részére, #1469)
2016-01-27 15:07

Üdv

 

A fogyáshoz is csak akaraterő kell, mint a cigi letételéhez. Csak ez még annál is nehezebb lesz. Ami mozgást írtál az gyakroltailag nulla, és nem is jó. Javaslom nézz utána mit is jelet az aerob mozgásforma megfelelő pulzusszámmal (és nem az állóképesség növelő kardió) ha ez meg van akkor megérted miről szól ez.

 

Nekem a heti 4 edzés a dopping. Munka után gyerekek, majd mikor mindenki ágyba én edzőterembe. Szóval tudom milyen nehéz ez. Sokszor maradnék én is inkább otthon...

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő