Fórum

Akinek nem megy egyedül, ide!

Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-17 22:16

Helló mindenkinek! 

Nem jutott eszembe jobb cím, magamból kiindulva. Hónapok óta küszködök 5-6 kg leadásával. No kitartás, no önbizalom, no ösztönzès. Több alkalommal belekezdtem már ilyen-olyan fogyókúrás módszerekbe. De sajna mindig visszaesek. :(  

Szeretnèm , ha hozzám hasonló gondokkal küszködők csatlakoznának, ès segítenènk egymást . Ötletekkel, receptekkel, egymás ösztönzèsèvel.

Szèp estèt mindenkinek! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1382
Fórum profilkép
eri32
2015-10-21 08:45

Feddygirl!köszönöm hát a mi szerelmünk immár 17 éve tart általános 7.óta vagyunk együtt és mindig is korán akartam szülni .Első 22 évesen második 26 évesen jött .10 éve vagyunk házasok és azt mondthatom hogy minden vágyam teljesült.pláne hogy jön hármaska azt hittem kettőnél megállunk.De apa alőállt hogy ő szeretné ha lenne még egy csodánk.

A fórum marad a régi csak néha mesélek ezt azt .Marad az 5 szöri kajálás csak picit többet eszek de a szénhidrát marad 150 g hát ha bírom ha nem emelek rajta ahogy a babának jó lesz .Elővettem a terhes rorna kazit most azt csinálom reggelente és kétnaponta óvatosan kocogok futópadon meg egy kis lépcsőgép amíg elférek a hasamtól :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1392
Fórum profilkép
saramate
2015-10-24 13:12

Sziasztok!

 

Kicsit eltüntem, szabin voltam, és micsoda hírekre érek vissza!!! Ez fantasztikus, gratulálok  Eri! Nálam is három császár volt és két lány, meg egy kisfiú lett az eredmény, igaz, kicsit öregebben: 28, 32 és 34 évesen szültem.

 

Ennél jobb fogyókúra egyébként nincs is, hiszen kapásból 6-8 kilót ledobsz egyszerre a szülés alatt :-). Addig meg csak óvatosan. Élvezd ki minden percét. És tudósíts!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1393
Fórum profilkép
Galadriel85
(eri32 részére, #1373)
2015-10-25 15:27

Szia Eri!

 

Igazán nincs mit, tényleg örülök! Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1394
Fórum profilkép
Galadriel85
(mimy részére, #1375)
2015-10-25 15:37

Szia Mimy!

 

Elkezdted már az edzést? Én terveztem, el is kezdtem múlt hétfőn, de befulladtam. :( Betegebb voltam, mint gondoltam. :(

Remélhetőleg holnap már nem vallok kudarcot, bár még nem gyógyultam meg teljesen.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1397
Fórum profilkép
mimy
(Galadriel85 részére, #1394)
2015-10-26 18:13

Szia! Smiley
Igen elkezdtem egy 30napos guggolás kihívást némi haspréssel megfűszerezve kb egy hete, eddig jól haladok,még nem adtam fel Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1405
Fórum profilkép
saramate
2015-11-02 19:27

Ezt kénytelen vagyok leírni! ma volt a 7. hét vége és félidős méreckedés. 7,3 kiló mínusz. Nagyon örülök neki, mert az elején nehezen indult be és úgy tűnt nem lesz több, mint heti fél kiló. Azzal számoltam ki, hoyg kb. jövő karácsonyig kell kitartani :-). Így viszont lehet, hogy már nyáron vehetek új fürdőruhát :-)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1406
Fórum profilkép
eri32
2015-11-03 14:09

saramate!

gratulálok nagyon belehúztál!

én is mozgok még mindig immár 7y hetes babásan nem híztam sőt fogytam azóta még 3 kilót .sajnos epegndjaim vannak így kemény diétára lettem fogva jövő héten megnézik van -e kövem is vagy mi van eddig 4 szer görcsölt be az epém szombat este már kihívtuk az ügyeletet mert azt hittem belehalok.persze semmit nem tudtak adni mert egyrészt allergiás vagyok majdnem minden gyógyszerre másrészt ugye babát  várok így marad a diéta sok folyadék pihenés .Jelenleg 67 kiló vagyok amit annyira nem bánok remélem a babának nem lesz semmi baja.Hétfőn egyek ultrahangra már alig várom .Állatira fáj a fejem .aludnék egész nap és kemény hányinger gyötör.Egyik terhességnél sem volt ilyen.Húgaim már ilyesztgetnek mivel tiszta öreganyám vagyok hogy biztos ikreim lesznek mert neki is volt .Hát remélem nincs igazuk mert akkor dobok egy hátast

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1407
Fórum profilkép
eri32
2015-11-03 14:11

mimy!ügyes vagy kiváncsi vagyok mit mondasz majd a végén én is megcsináltam a guggolás kihívást rohadt jó és állati szép popóm lett tőle ami hamarosan biztos megint megnő a baba miatt de sebaj úgy isleadom kitartás ügyes vagy

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1408
Fórum profilkép
eri32
2015-11-03 14:12

Galadriel!remélem lassan helyrejössz.Nekem is fáj a torkom nem kicsit ,de csak tea meg c vitamin amit bevehetek lázam nincs hála istennek.Majd tornázol ha minden ok lesz addig felesleges csak még jobban lehetreheled az amúgy is beteg testedetSmiley Jobbulást neked!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1409
Fórum profilkép
ancsuka0501
2015-11-03 14:47

Szia Mindenkinek!!

 

Szóval rövid kis történetem:

Két szülésen vagyok túl! Van egy 3éves kisfiam, és egy 10 hós lányocskám! Már sajnos pár hónapja nem szoptatok, így vége a kifogásoknak!!! Smiley

Mindig is kis ducika voltam, de úgy el jo-józgattam így a 160cm-emhez 67-70kg közt mozogtam. Mottóm volt: Ha elérem a 70kg-ot akkor SOS vészkiáltás és diéta, torna!! De most égbe kiált a vészkiáltás!! 76kg Smiley

Szülés után 85kg voltam, így ez alatt a 10hó alatt lement szűk 10!! (Erre szoktam modani viccesen:"Bárcsak 18éves korukig szopiznának a lúrkók")

 

Bő két hete vicces volt a történet, mert Mcdönciztünk egyet kis családommal, aztán este valami megszállt, és elmentem a boltba, és vettem egy fitt magazint+teljes kiőrlésű kenyeret, és elkezdtem!!!Smiley

Nem hétfőn, nem elsején, csak úgy jött!!!(Férjem jól megmosolygott, de támogat)

 

Aztán ütöttem fel a netet, és találtam ezt a jó kis oldalt!! Nekem a glikémiás diéta tetszik, azóta be is tartom, de jól jönne néhány tanács, és egy kis bíztatás!! Úgynézem olyan jó kis csapat vagytok!!

 

Mikor indul be?? Milyen időközönként mérlegeljek?

Régen amikor elkezdtem diétázni úgy beindult a székletem, most meg volt h két napig nem is volt, vajon miért??

 

Nagyon örülnék minden válasznak!!

Szép napot Nektek!!Smiley

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő