Fórum

Akinek nem megy egyedül, ide!

Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-17 22:16

Helló mindenkinek! 

Nem jutott eszembe jobb cím, magamból kiindulva. Hónapok óta küszködök 5-6 kg leadásával. No kitartás, no önbizalom, no ösztönzès. Több alkalommal belekezdtem már ilyen-olyan fogyókúrás módszerekbe. De sajna mindig visszaesek. :(  

Szeretnèm , ha hozzám hasonló gondokkal küszködők csatlakoznának, ès segítenènk egymást . Ötletekkel, receptekkel, egymás ösztönzèsèvel.

Szèp estèt mindenkinek! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1414
Fórum profilkép
mimy
(eri32 részére, #1407)
2015-11-07 10:39

Szia Eri!

Hát odáig jutottam,hogy kezdem előről.Egy kis megfázás,egy kis nátha meg a mensi totál padlóra küldött :(

Én is csinálgattam korábban is a 2-3.hétig eljutottam és már az sokat mu

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1415
Fórum profilkép
mimy
(mimy részére, #1414)
2015-11-07 10:41

Mutatott.

Most is kb két hétig jutottam,izomláz,és feszesebb comb popsi :)

De újra nekilendülök :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1436
Fórum profilkép
eri32
2015-11-23 13:25

hello csajok!mindenki milyen ügyes!bocsi hogy nem jöttem ,de alig élek.Előző terhességeim úgy néztek ki ,hogy pozitív teszt ,nagy has ,szülés és irány haza.

Most egész nap hányás,hányinger ,fejfájás és sajnos kiderült hogy epekövem van .Ami eddigis megvolt csak tüneteket nem okozott.Hát a terhesség miatt most volt pár epegörcsöm hogy azt hittem túl se élem.Sajnos egy görcsold se jómert minre allergiás vagyok amit meg szedhetnék azt a baba miatt nem lehet .Szóval szívás és kemény epediéta.De legalább nem híztam sőt fogytam 3 kilót így jelenleg 65 kiló vagyok .Rubint Réka terhestornát csinálom és néha kocogok a futópadon nagyon lassú tempóban ,de nem viszem túlzásba.Amúgy 9 hetes vagyok programozott császár lesz és úgy döntöttem elköttetem magam.Ha valakinek van tapasztalata ebben írjon bátran.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1437
Fórum profilkép
eri32
2015-11-23 13:31

saramate!te hogy viselted a 3. császárt nekem egy fiú egy lány eddig remélem hármaska lány lesz ...első gerincérzéstelenítéssel ,második sürgősségi volt altatásban az nagyon utáltam.Akkor neked is programozott volt .Mennyivel csinálják meg előbb mint a kiírt időpont?elvileg 38. héten.Bocsi hogy babás mamás dolgokat is becsempészek a fúrumba de minden ilyen fúrum döglődik 6 éves szültem azt se tudom mi hogy van.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1438
Fórum profilkép
eri32
2015-11-23 13:32

csajok!lenne egy kérdésem.ha a nőgyógyászhoz magánba akarok járni akkor ha ő császároz mert mondjuk ő az ügyeletes kell fizetnem a szülésért?vagy csak a terhesgndozásért .Megfogadni nem akarom csak hozzá járni nem sztk ba

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1440
Fórum profilkép
Juditx
2015-11-23 17:54

Szia Eri!

 

Két gyermekem van, mindkettő császáros és fogadott orvosom volt...(ma is hozzá járok ) Nem azért volt császár, mert nem akartam megszülni őket és nem azért, mert hisztis lettem volna és nem bírtak velem, hanem mert mindkettővel komplikáció volt. Sajnos, ez mindig benne van a pakliban, ha beszélünk róla, ha nem, és ezzel természetesen nem ijesztgetni akarlak.

Ha a terhesgondozásra egy bizonyos orvoshoz jársz, érdemes beszélni vele, hogy számíthatsz e rá a szülésnél is.. tehát, megfogadod. Ha fogadott orvosod van, ha épp nem dolgozik, akkor is rendelkezésedre áll a szülésnél. Dokim egyik gyermekem születésénél sem dolgozott, mindkettőnél úgy hívták be Smiley

Remélem, tudtam segíteni ! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1443
Fórum profilkép
saramate
2015-11-24 22:18

Sziasztok!

 

Kicsit eltűntem, mert elkeseredtem. Alábbhagyott a lendületem és persze a fogyásom is. Az elmúlt három hétben összesen -40 dkg amit fel tudok mutatni. Igaz, elhagytam a mérleget az asztalról, azt hittem elég lesz már a szemmérték is. Most megint elő kell venni, mert így nem sok értelme van.

 

Eri! Nekem a 3. valóban programozott császár volt, de nem várzuk ki az időmet, mert a 39. heti ultrahangon túl sok magzatvíz mutatkozott és a doki úgy döntött egy négykilós gyerek már elég érett. Így 4 nappal hamarabb született, mint terveztük. Sajnos sok vizet aspirált a tüdejébe, így a koraszülött intenzíven kezdte az életét és nem volt olyan háborítatlan a kezdés, mint reméltem. Mindhárom gerincközeli érzéstelenítés volt. Kettőt ugyanaz a doki csinált Pesten, a harmadikat egy másik már Győrben. De mindkettő nagyon ügyes volt és szerencsére összenövéseim sem voltak. A legkellemetlenebb élmény az egészből a műtét utáni remegős időszak volt és az első 24 óra mindhárom esetben a katéterrel, zacskókkal. Persze megérte :-). Szurkolok, hogy nálad minden rendben menjen és sajnálom az epe-problémákat. férjemnek volt veseköve és láttam milyen szenvedés tud lenni. A súlyoddal nagyon ügyes vagy, csak mértéletesen.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1445
Fórum profilkép
eri32
2015-11-25 19:49

saramate!kérlek ne keseredj el mindig vannak stagnáló időszakok ,de ha kibírod nyertél és újra beindul a fogyás én ilyenkor pár napig többet szoktam enni aztán visszaállok diétásra próbáld meg hátha neked is segít.Köszönöm a tapasztalatokat előző két császár nekem nem volt rossz csak a programozott szóval nem voltam tisztában.Bár a lányommal sürgősségi császár volt és altattak azt utáltam jobb volt a fiamnál a gerinctáji érzéstelenítés.a fiam faros volt a ányom meg már túlérett belekakilt a magzatvízbetiszta zöld volt mikor burkotrepesztettek pedig sima szülésre készültünk.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1446
Fórum profilkép
eri32
2015-11-25 19:51

Juditx!köszönöm hogy megosztottad velem az infókat igen szeretném megfogadni a dokit és azt is ha ő csinálná a császármetszést .Akkor majd megbeszélem vele mithogy gondoltam és hogy lehet -e .Azért őt választottam mert kedves emlékszik a betegeire lehet kérdezni és imádja az uh fotókat osztogatni :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1447
Fórum profilkép
saramate
2015-11-27 09:45

Köszönöm, Eri a bíztatást. Nagyon rámfér, mert elkeseredtem rendesen. Szurkolok, hogy minden jól menjen ezzel a babával és beigazolódjanak a remények a dokival kapcsolatban is.

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő