Fórum

Akinek nem megy egyedül, ide!

Fórum profilkép
Noncsi09
2015-06-17 22:16

Helló mindenkinek! 

Nem jutott eszembe jobb cím, magamból kiindulva. Hónapok óta küszködök 5-6 kg leadásával. No kitartás, no önbizalom, no ösztönzès. Több alkalommal belekezdtem már ilyen-olyan fogyókúrás módszerekbe. De sajna mindig visszaesek. :(  

Szeretnèm , ha hozzám hasonló gondokkal küszködők csatlakoznának, ès segítenènk egymást . Ötletekkel, receptekkel, egymás ösztönzèsèvel.

Szèp estèt mindenkinek! 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1070
Fórum profilkép
soma
2015-07-01 18:08

Akinomy!

milyen mozgást csinálsz??? és hány kgról indultál???

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1071
Fórum profilkép
akinomy86
2015-07-01 18:15

:) 82-ről indultam, spinningezek heti2x es 1x aerobikozok. Elég kemény a tempó, de lassan megszoktam a sok mozgást es mar a melóba bicózás is belefér jó időben.

koszi, jól esik a biztatás. :) ti hogy is álltok jelenleg?

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1072
Fórum profilkép
Noncsi09
2015-07-01 19:48

Èn 63 kg ès 164 cm. Mindenki azt mondja jó vagyok így, de magammal nem vagyok kibèkülve. Főleg fürdőruhában ès a szokásos has-derèk tájèkon.  Van kèpem 57 kg-os "koromból"  ès legalább olyan szeretnèk lenni. Tudom, hogy nem lehetetlen ès már nem is sok választ el tőle. De nem könnyű.  Yoyo írta mèg az elejèn, hogy azok a bizonyos utolsó kilók nehezebben mennek le. Hát igen...

Amúgy elöbb mèrekeztem meg ès kereken 61 kg vagyok. Mióta indítottam ezt a tèmát (17.-èn) azóta lement 2 kg. :D 

A hèt vègèn pedig mèg bűnöztem is. :) Ó! Ha 60 alá megyek megünneplem :) Valami kevès kalóriással persze.. Ma vacsira pedig csinálok mindjárt egy kis salit. 

Nagyon-nagyon szèp estèt Nektek csajok!!!! :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1074
Fórum profilkép
soma
2015-07-02 10:45

Nagyon ügyes, gratula, neked ez simán fog menni

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1076
Fórum profilkép
Noncsi09
2015-07-02 21:09

Tudom. Csak nehèz. :) De most voltunk kint edzeni a fiammal. Plusz megcsináltam a 10 percest a fitnessblender-ről. Most nagyon beindult Ő is. Nagy segítsèg. Úgy , ahogy Ti is! Te mennyit szeretnèl leadni Soma? 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1078
Fórum profilkép
eri32
2015-07-03 14:01

sziasztok!július 1-vel kezdtem a fogyásba .Én a kalóriabázis segítségével figyelem mennyit eszem egy nap .Próbálom kerülni a hízlaló dolgokat de normális főtt kajákat eszem és megfelelő arányban ami a súlyomhoz megfelelő .Beállítottam egy célt 63 kg. A rendszer szerint februárra sikerülhet ha nem lépem túl a napi keretet.Jelenleg 90 kg vagyok és nagyon szeretnék jövőre még egy babát.Már van két gyerkőcöm de szeretnék 3.-kat is .Hát az önbizalmam nuku kiakadtam amikor szembesültem mennyire nagy a gáz a súlyommal arról nem is beszélve hogy a ruhák rettenet ahogy állnak rajtam.Mondjuk magamnak köszönhetem...2 éve lefogytam 86 kg -ról 64 re.Mindent ettem csak kevesebbet viszont mindannap futottam.Ez most nem megy ilyen súllyal .Smiley

Tanácsot ,bátorítást szivesen fogadok. Mindenkinek sok sikert ,hogy elérje amit kitűzött Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1079
Fórum profilkép
Noncsi09
2015-07-04 01:05

Szia Eri! Biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog! Èn tavaly előtt 2 hónap alatt 9 kg fogytam. Azóta tartom a súlyom. Ès nemrègiben elègeltem meg. Nem sok a felesleg rajtam, de van... Tegnap csináltunk a fiammal fürdőruhás kèpet magunkról, hogy lássuk , hogy mit èrünk el. Hát , lehet, hogy azt mondják mások, hogy mit akarok èn itt a 61 kg- mal, de mikor megláttam magam fürdőruhában kívülröl, elszőrnyűlködtem. Ruhában nem ilyennek láttam magam...  Úgyhogy rajta vagyok, hogy mèg leadjak 4-5 kg- ot. Úgyhogy Eri támogatlak!!! Menni fog!!! Soma is tud nèhány jó tanáccsal szolgálni. :) 

Puszi!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1080
Fórum profilkép
eri32
(Noncsi09 részére, #1079)
2015-07-04 07:59

kedves Noncsi09!

köszönöm én undorítónak és taszítónak látom magam pedig szép arcom van és egy nagyon szabadszájú bige vagyok az a folyton nevetős hülyülős ....pedig 32 éves vagyok .Így elengedni magam nem is tűnt fel főleg télen mikor be kellett öltözni de itt vannak a 37 fokot megdöglök a melegbe és muszáj nekivetkőznöm de hát katasztrófa úgyhogy muszály ennek működnie.Pláne ha a 3. babát időben szeretném .Mármint jó lenne ha tavaszi nyári lenne mint a másik kettő:)

ráadásul most csinálom a jogsit ami kikészít ez lesz az 5. vizsgám pedig nem vagyok béna.Az első kettőt szétizgultam .3.nál nem ment a feladat 4.nél megszivatott a gyalogos most két vizsgabiztis ül majd a kocsiban.Remélem sikerül.Ráadásul pont a szülinapomon vizsgázok Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1081
Fórum profilkép
Noncsi09
2015-07-04 20:42

Na , akkor ez az izgalom ad majd a kilóknak. Szorítok majd a vizsgádra. Mikor lesz? Egyik ismerősöm azt mondta, hogy a súly 30%-ban a mozgástól és 70%-ban az étkezéstől függ. Tehát az előttem szólóknak teljesen igazuk van: a legfontosabb, hogy az étkezési szokásunkat rendbe rakjuk! 

Most én még szerencsére eddig tartom , azt a szintet, amit elkezdtem. Nagyon szeretném végre végig csinálni!

Mindenkinek, aki hasonló cipőben jár, sok kitartást!!!!

Szép estét!

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1083
Fórum profilkép
eri32
2015-07-07 11:42

Nos némi bűnözős mensizős hét után lement 40 dkg rólam hát a semminél több nem adom fel kiszámoltam mennyi kalória kellene a súlyohoz levontam 500  kcalt kidobtam mindent ami tele van tartósítószerrel nuku liszt cukor és sok folyadék heti 3 zumba kétszer 20 perc kocogás aztán majd lesz valami

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő