Fórum

Ki akarja a fogyását velem elkezdeni: Támogassuk egymást

Fórum profilkép
Engel
2016-02-13 20:56

Sziasztok' Többször belekezdtem már és végig is csináltam több-kevesebb sikerrel egy-egy fogyókúrát. Az igazság az, hogy az elmúlt években azonban semmit de semmit az ég világon nem tettem azért.hogy a felkúszott kilók inkább lefelé menjenek. Most van itt az ideje, hogy elegem lett ebből és szeretenék társakat találni ehhez a nemes és igazán nem könnyű feladathoz. Együtt talán könnyebb.

Az imént kiszámoltam a kalkulátorral a mai napi étkezéseim összértékét, így szembesültem azzal, hogy csak a mai napon közel 1ooo kalóriával ettem többet, annál mint amennyit lehetne ahhoz, hogy fogyjak is. A normáltól is közel 5oo kcal-al több. Szóval ez így nem jó. Holnaptól elkezdem, akinek van kedve csatlakozzon és támogassuk egymást

Smiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1516
Fórum profilkép
Engel
2016-02-18 18:16

Sziasztok Mindenkinek:)

Nagyon örülök, hogy ennyien válaszoltatok és velem tartotok. Bocsi, hogy csak pár nap után járok erre megint, igyekszem majd gyakrabban benézni. Hát eddig igyekeztem valahogy oda figyelni mit eszek és mennyit. De lehet hogy nem ez a megoldás. Igazából keresem az ötleteket. Itt láttam van kalória számlálós ami jónak tűnik, de lehet, hogy a GI diéta lenne a jobb. Ti mit javasoltok? A mérleg nálam jelenleg 91 kg. Nagyon szeretnék nyárra legalább 8o kg-t elérniSmiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1517
Fórum profilkép
Engel
(Tünde117 részére, #1503)
2016-02-18 18:19

Szia Tünde

Bejelöltelek a Fb-n.:)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1518
Fórum profilkép
Engel
(Beu részére, #1502)
2016-02-18 18:20

Szia Örülök, hogy te is itt vagySmiley

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1519
Fórum profilkép
Engel
(krisztinahajnalka részére, #1515)
2016-02-18 18:21

szia Hajnalka:) üdv. Neked is

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1520
Fórum profilkép
Engel
(moncsi60 részére, #1514)
2016-02-18 18:22

Szia Moncsi:) Üdv. itt a csapatban, nem is gondoltam, hogy ennyien lesztek.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1521
Fórum profilkép
Diuska96
2016-02-18 21:11

Sziasztok.

Énis társulnék a csapathoz. Sajnos nekem facem nincsen mer sok volt a zaklató de ha esetleg valakinek van instagrammja vagy skypeja szívesen felvenném a kapcsolatot. :)

Én ezt az oldalt amúgy most találtam, és hasznosnak találom egyenlőre, aztán majd meglátom milesz, de mindenesetre együtt szeretnék fogyni e kitartó csapattal :)

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1522
Fórum profilkép
krisztinahajnalka
(Engel részére, #1519)
2016-02-18 23:56

szia Kedves Engel,

 

Krisztina..az elsö nevem jobban tetszik..köszönöm szépen a köszöntést

én is örülök nektek

 

annyit rolam..mert késö van..most csak ennyi fér bele

napi egy ora elliptikus bigyo

ugy 1100 kaloria körül

és 100 gram CH

 

az az érzésem ez kevéskének tünhet...de sajnos tapasztalt "kuràzo"lévén...valami elromlott bennem..éppen a gyakori kuràzàsok miatt..

mostanra a sportra nagyobb hanngsulyt fektetnék mint koràbban...

és nem eszem hust..ez kicsit megneheziti a fehérje bevitelt..és a CH leszoritàsànak sem kedvez...de ez van..és imàdok sütni..most mindenkit etetetk...magam körül...màr kezdenek gyanut fogni(lànyom ilyenkor szokta megkérdezni:anya,éhes vagy Smiley  ...ugy 20 kilotol szeretnék megszabadulni...hatàridö nincsen...ràérek...

szép àlmokat mindenkinek...nagy ivben kikerülöm a hütöszekrényt,ugy megyek az àgyba 

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1523
Fórum profilkép
moncsi60
2016-02-19 09:15

Sziaztok Lányok én is írok pár szót magamról Már említettem 8 max 10 kilótól szeretnék búcsut mondani és inkább izmosodni vagyis formásodni szeretnék ami nálam azt jelenti legyen laposabb a hasam tudom csodák nincsenek ezért próbálok tornázni (kikbox Norbi bácsival) és jógázgatok  itthon. A célom hetente 5 nap ezeket vegyítve még soha nem jött össze mármint a heti ö mocorgás. Én 60 kiló szeretnék lenni nyárra reálisnak tünik Smiley

Van 3 lányom 11 9 1,5 éves leosztásban Én most a kalória számolgatást próbálom vagyíteni az update modszerrel.Tényleg valaki próbálta már ezeket a ch csökkentett liszteket és egyebeket.

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1524
Fórum profilkép
krisztinahajnalka
(moncsi60 részére, #1523)
2016-02-19 11:20

Szia Moncsi,

 

éppen tegnap vettem meg a jogaszönyeget...mert làttam egy kezdöknek szolo joga videot és nagyon megtetszett...

màr ugy làtom magam,57.7 kilosan a kék jogaszönyegemen,ahogyan majd fejen àllok Bretaigne sziklàin,a lànyommal(aki 16 és neki ez màr jol megy)

ide linkelem ezt avideot..

neked mi ad inspiràciot(ami a jogàt illeti)?csoportban jàrsz,vagy videok,segitenek?

https://www.youtube.com/watch?v=C5MJQttTuyQ

 

szia

krisztina

Hozzászólás
|
Privát üzenet
#1525
Fórum profilkép
moncsi60
(krisztinahajnalka részére, #1524)
2016-02-19 14:22

Szia Krisztina

 

Még csak kezdő jógázónak vallommagam de az az érzésem teljesen megfertőződtem SmileyA legkisseb lányommal kezdtem kismama jógázni vele járunk baba mama jógára is és itthon youtube videókra szoktam próbálkozni.Nekem nagyon tetszik https://www.youtube.com/results?search_query=bels%... belsőbéka jógastúdió videói szerintem követhetőek és szerintem edzésként is hejtálló.Nagyon szeretnék csoportba is járni vagy egy két magánórát venni ,hogy mindent jól csináljak de ez most még a picitől nem lehetséges mert ami helyi szinten van,  faluban lakunk az most még késői időpont.

És te el jársz jógázni vagy te is otthoni jógázó vagy?

Hozzászólás
Sorrend időben növekvő